Ekstraklasa 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Śląsk Wrocław 23 47 (33-17)
2. Jagiellonia Białystok 23 44 (51-32)
3. Pogoń Szczecin 23 40 (44-26)
4. Lech Poznań 23 40 (36-30)
5. Raków Częstochowa 22 39 (43-25)
6. Legia Warszawa 23 38 (34-27)
7. Górnik Zabrze 23 35 (31-27)
8. Stal Mielec 22 32 (29-30)
9. Zagłębie Lubin 23 30 (26-36)
10. Widzew Łódź 23 28 (29-33)
11. Warta Poznań 23 27 (23-27)
12. Piast Gliwice 23 26 (19-22)
13. Cracovia 23 26 (29-30)
14. Radomiak Radom 22 25 (24-33)
15. Puszcza Niepołomice 23 23 (30-42)
16. Korona Kielce 22 21 (24-29)
17. Ruch Chorzów 23 18 (26-36)
18. Łódzki KS 23 12 (18-47)

Statystyki

14 Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
11 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
10 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
9 Efthymios Kolouris (Pogoń Szczecin)
9 Daniel Szczepan (Ruch Chorzów)
9 Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok)
8 Pedro Henrique (Radomiak Radom)
8 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
9 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
8 Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok)
6 Maciej Domański (Stal Mielec)
6 Benjamin Källman (Cracovia)
6 Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław)
6 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
6 Paweł Wszołek (Legia Warszawa)
5 Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin)
10 Josue Pesqueira (Legia Warszawa)
8 Artur Crăciun (Puszcza Niepołomice)
8 Patryk Dziczek (Piast Gliwice)
8 Peter Pokorny (Śląsk Wrocław)
8 Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)
8 Raphael Rossi (Radomiak Radom)
8 Maciej Sadlok (Ruch Chorzów)
7 Marco Ehmann (Stal Mielec)

I liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Arka Gdynia 22 43 (37-21)
2. GKS Tychy 22 40 (28-23)
3. Motor Lublin 22 39 (30-26)
4. Lechia Gdańsk 21 38 (31-18)
5. Wisła Kraków 22 37 (42-25)
6. Miedź Legnica 22 35 (33-23)
7. Górnik Łęczna 22 35 (22-19)
8. Wisła Płock 22 34 (32-30)
9. Odra Opole 21 33 (25-22)
10. GKS Katowice 22 33 (34-25)
11. KS Nieciecza 22 29 (36-30)
12. Znicz Pruszków 22 26 (17-27)
13. Stal Rzeszów 22 23 (29-39)
14. Chrobry Głogów 22 23 (21-35)
15. Resovia Rzeszów 21 22 (22-36)
16. Polonia Warszawa 22 20 (26-34)
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 18 (17-31)
18. Zagłębie Sosnowiec 21 11 (14-32)

Statystyki

13 Łukasz Sekulski (Wisła Płock)
12 Karol Czubak (Arka Gdynia)
12 Ángel Rodado (Wisła Kraków)
10 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
10 Joan Angel Roman (Wisła Kraków)
9 Sebastian Bergier (GKS Katowice)
9 Kamil Drygas (Miedź Legnica)
9 Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów)
7 Andreja Prokić (Stal Rzeszów)
5 Hubert Adamczyk (Arka Gdynia)
5 Michał Bajdur (Polonia Warszawa)
5 Piotr Ceglarz (Motor Lublin)
5 Dawid Gojny (Arka Gdynia)
5 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
5 Patryk Mucha (Chrobry Głogów)
4 Jesus Alfaro (Wisła Kraków)
11 Jakub Budnicki (GKS Tychy)
10 Nemanja Nedić (GKS Tychy)
10 Adrian Purzycki (Odra Opole)
10 Jurij Tkaczuk (Znicz Pruszków)
9 Jakub Antczak (Odra Opole)
9 Mehdi Lehaire (Miedź Legnica)
9 Daniel Mikołajewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
9 Iwan Żelizko (Lechia Gdańsk)

II liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Kotwica Kołobrzeg 22 41 (45-30)
2. KKS Kalisz 20 37 (33-18)
3. Pogoń Siedlce 21 34 (34-28)
4. Hutnik Kraków 22 32 (32-30)
5. Radunia Stężyca 21 32 (27-25)
6. Lech II Poznań 22 32 (27-33)
7. Stal Stalowa Wola 21 31 (24-25)
8. Chojniczanka Chojnice 22 31 (30-29)
9. Olimpia Elbląg 21 30 (27-25)
10. Zagłębie II Lubin 22 29 (33-32)
11. Skra Częstochowa 22 28 (28-26)
12. Polonia Bytom 22 28 (28-31)
13. ŁKS II Łódź 21 28 (32-31)
14. GKS Jastrzębie 21 25 (25-30)
15. Stomil Olsztyn 20 24 (21-27)
16. Wisła Puławy 20 23 (29-31)
17. Olimpia Grudziądz 21 18 (21-32)
18. Sandecja Nowy Sącz 21 18 (19-32)

Statystyki

15 Hubert Sobol (KKS Kalisz)
13 Jonathan Junior (Kotwica Kołobrzeg)
12 Mateusz Kuzimski (Radunia Stężyca)
9 Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce)
9 Dawid Wolny (Polonia Bytom)
8 Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice)
8 Dawid Retlewski (Wisła Puławy)
7 Michał Cywiński (Kotwica Kołobrzeg)
6 Damian Szuprytowski (Pogoń Siedlce)
5 Bartosz Boruń (GKS Jastrzębie)
5 Nestor Gordillo (KKS Kalisz)
5 Konrad Gutowski (Olimpia Grudziądz)
5 Paweł Kruszelnicki (Zagłębie II Lubin)
5 Deniss Rakels (Hutnik Kraków)
4 Daniel Dudziński (Zagłębie II Lubin)
4 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
12 Przemysław Skałecki (Wisła Puławy)
9 Miłosz Drąg (Hutnik Kraków)
9 Oskar Koprowski (ŁKS II Łódź)
9 Przemysław Lech (GKS Jastrzębie)
9 Wiktor Smoliński (KKS Kalisz)
9 Sebastian Szczytniewski (Chojniczanka Chojnice)
9 Łukasz Wiech (Wisła Puławy)
8 Daniel Dudziński (Zagłębie II Lubin)

III liga, gr. I 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Legia II Warszawa 18 38 (39-17)
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 38 (48-18)
3. GKS Bełchatów 18 36 (38-23)
4. Pelikan Łowicz 18 33 (28-14)
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 32 (38-23)
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 31 (32-28)
7. Unia Skierniewice 18 29 (35-27)
8. Broń Radom 18 29 (23-19)
9. Victoria Sulejówek 17 25 (21-22)
10. Warta Sieradz 18 20 (22-27)
11. Olimpia Zambrów 18 19 (24-25)
12. GKS Wikielec 17 19 (18-24)
13. Jagiellonia II Białystok 18 18 (26-29)
14. Concordia Elbląg 17 18 (21-37)
15. Mławianka Mława 17 14 (20-31)
16. Legionovia Legionowo 17 13 (16-38)
17. Pilica Białobrzegi 17 13 (16-44)
18. ŁKS Łomża 18 12 (18-37)

Statystyki

13 Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
13 Szymon Sołtysiński (Pelikan Łowicz)
10 Arkadiusz Ciach (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
9 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
9 Adam Ryczkowski (Legia II Warszawa)
8 Odilon Ngonda (Mławianka Mława)
7 Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów)
7 Oskar Kordykiewicz (GKS Wikielec)
9 Siergiej Napołow (GKS Bełchatów)
6 Kamil Huczko (Jagiellonia II Białystok)
6 Nikodem Niski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
5 Jakub Apolinarski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
5 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
5 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
5 Marcin Szymczak (Broń Radom)
4 Patryk Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
9 Krystian Adamiak (Warta Sieradz)
8 Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek)
8 Andrij Yampol (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
8 Jan Ziółkowski (Legia II Warszawa)
7 Mateusz Broda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
7 Dorian Buczek (Broń Radom)
7 Sebastian Cuch (Broń Radom)
7 Ivan Gurenko (Mławianka Mława)

III liga, gr. II 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Świt Skolwin 19 46 (39-10)
2. Elana Toruń 19 41 (32-12)
3. Zawisza Bydgoszcz 19 31 (37-21)
4. Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 31 (33-27)
5. Vineta Wolin 18 30 (28-31)
6. Unia Swarzędz 19 30 (34-32)
7. Noteć Czarnków 18 29 (44-34)
8. Pogoń II Szczecin 19 29 (43-35)
9. Cartusia Kartuzy 18 28 (41-24)
10. Polonia Środa Wielkopolska 19 28 (30-31)
11. Gedania Gdańsk 19 28 (34-34)
12. Błękitni Stargard Szczeciński 19 27 (35-35)
13. Sokół Kleczew 19 25 (32-35)
14. Flota Świnoujście 19 23 (24-33)
15. Stolem Gniewino 18 18 (19-37)
16. GOSRiT Luzino 19 13 (27-51)
17. KP Starogard Gdański 18 10 (24-50)
18. Unia Solec Kujawski 18 10 (26-50)

Statystyki

18 Wiktor Kacprzak (Noteć Czarnków)
12 Daniel Kaczmarek (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
11 Maciej Rożnowski (Elana Toruń)
11 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
10 Szymon Piekarski (Noteć Czarnków)
10 Dawid Szałecki (Cartusia Kartuzy)
9 Maciej Koziara (Zawisza Bydgoszcz)
9 Damian Niedojad (Błękitni Stargard Szczeciński)
5 Mateusz Góra (Elana Toruń)
5 Paweł Karbowiński (Elana Toruń)
5 Adam Ładziak (Świt Skolwin)
5 Adam Nagórski (Vineta Wolin)
5 Jan Paczyński (Unia Swarzędz)
5 Yadegar Rostami (Pogoń II Szczecin)
5 Krystian Sanocki (Zawisza Bydgoszcz)
5 Łukasz Spławski (Unia Swarzędz)
9 Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard Szczeciński)
8 Daniel Górski (KP Starogard Gdański)
8 Nikodem Parulski (KP Starogard Gdański)
8 Kamil Piskorski (Elana Toruń)
7 Fabian Burzyński (Unia Swarzędz)
7 Jędrzej Góral (Pogoń II Szczecin)
7 Przemysław Kostuch (GOSRiT Luzino)
7 Łukasz Kwaśnik (GOSRiT Luzino)

III liga, gr. III 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Rekord Bielsko-Biała 19 45 (48-18)
2. Śląsk II Wrocław 19 41 (46-21)
3. MKS Kluczbork 19 38 (31-17)
4. Karkonosze Jelenia Góra 19 32 (30-28)
5. Górnik Polkowice 19 32 (34-29)
6. Ślęza Wrocław 19 30 (41-35)
7. LKS Goczałkowice-Zdrój 19 28 (28-20)
8. Lechia Zielona Góra 19 28 (29-27)
9. Pniówek Pawłowice Śląskie 19 26 (30-32)
10. Górnik II Zabrze 19 25 (35-31)
11. Warta Gorzów 19 22 (26-37)
12. Gwarek Tarnowskie Góry 19 22 (23-30)
13. Stilon Gorzów Wielkopolski 19 21 (23-26)
14. Odra Bytom Odrzański 19 19 (18-27)
15. Unia Turza Śląska 19 19 (26-36)
16. Carina Gubin 19 18 (22-33)
17. Raków II Częstochowa 19 13 (24-43)
18. LZS Starowice Dolne 19 12 (18-42)

Statystyki

12 Daniel Świderski (Rekord Bielsko-Biała)
10 Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie)
10 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
10 Marcin Przybylski (MKS Kluczbork)
9 Mateusz Baszak (Karkonosze Jelenia Góra)
9 Jakub Lutostański (Śląsk II Wrocław)
8 Przemysław Mycan (Lechia Zielona Góra)
8 Paweł Wojciechowski (Ślęza Wrocław)
10 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
6 Mikołaj Wawrzyniak (Ślęza Wrocław)
5 Miłosz Kurowski (Śląsk II Wrocław)
5 Jakub Lizakowski (Śląsk II Wrocław)
5 Krzysztof Napora (MKS Kluczbork)
5 Przemysław Szkatuła (Pniówek Pawłowice Śląskie)
5 Dawid Weis (Pniówek Pawłowice Śląskie)
5 Filip Wiśniewski (Stilon Gorzów Wielkopolski)
10 Bartosz Zychowicz (LZS Starowice Dolne)
9 Piotr Majerczyk (Warta Gorzów)
8 Adrian Bielawski (Warta Gorzów)
8 Kacper Chmielewski (Karkonosze Jelenia Góra)
8 Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice)
8 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
8 Paweł Niemienionek (Karkonosze Jelenia Góra)
8 Bartłomiej Rakowski (LZS Starowice Dolne)

III liga, gr. IV 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Wieczysta Kraków 19 44 (55-21)
2. Avia Świdnik 19 38 (40-20)
3. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 35 (31-20)
4. Star Starachowice 19 34 (30-17)
5. Podlasie Biała Podlaska 19 33 (31-15)
6. Siarka Tarnobrzeg 18 33 (33-16)
7. Chełmianka Chełm 19 32 (36-34)
8. Unia Tarnów 19 28 (30-31)
9. Garbarnia Kraków 19 26 (30-31)
10. Wiślanie Jaśkowice 19 26 (31-24)
11. Czarni Połaniec 19 25 (35-32)
12. Świdniczanka Świdnik 18 24 (27-30)
13. KS Wiązownica 18 22 (26-42)
14. Wisłoka Dębica 19 19 (21-33)
15. Podhale Nowy Targ 19 14 (17-29)
16. Sokół Sieniawa 19 14 (22-53)
17. Orlęta Radzyń Podlaski 18 11 (16-34)
18. Karpaty Krosno 19 11 (14-43)

Statystyki

15 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
12 Sebastian Kwaczreliszwili (Sokół Sieniawa)
12 Manuel Torres (Wieczysta Kraków)
11 Adrian Paluchowski (Avia Świdnik)
9 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
9 Piotr Łazarz (Unia Tarnów)
9 Michał Zuber (Świdniczanka Świdnik)
8 Denis Favorov (Wieczysta Kraków)
8 Paweł Łysiak (Wieczysta Kraków)
8 Rafał Pietrzak (Wieczysta Kraków)
6 Karol Danielak (Wieczysta Kraków)
5 Michał Nawrot (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
5 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
4 Dmytro Avdeev (Podlasie Biała Podlaska)
4 Jakub Karbownik (Chełmianka Chełm)
4 Damian Łanucha (Wisłoka Dębica)
8 Rafał Kursa (Avia Świdnik)
8 Krystian Mroczek (Chełmianka Chełm)
8 Paweł Ofiara (Chełmianka Chełm)
7 Damian Bawor (Czarni Połaniec)
7 Dominik Cabała (Wisłoka Dębica)
7 Patryk Kapuściński (Podlasie Biała Podlaska)
7 Kacper Kawula (Podhale Nowy Targ)
7 Dawid Lisowski (Siarka Tarnobrzeg)

IV liga pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Jaguar Gdańsk 18 46 (58-18)
2. Bałtyk Gdynia 18 38 (37-19)
3. Gryf Słupsk 17 38 (44-24)
4. Grom Nowy Staw 18 36 (41-26)
5. Pomezania Malbork 18 30 (42-25)
6. Pogoń Lębork 17 29 (41-28)
7. Gryf Wejherowo 18 28 (37-28)
8. Anioły Garczegorze 18 27 (35-33)
9. Radunia II Stężyca 17 25 (31-27)
10. Powiśle Dzierzgoń 17 24 (23-24)
11. Chojniczanka II Chojnice 17 23 (32-36)
12. Supra Kwidzyn 17 20 (22-34)
13. Sparta Sycewice 18 16 (27-42)
14. Gedania II Gdańsk 17 15 (23-47)
15. Start Miastko 18 13 (25-47)
16. MKS Władysławowo 17 13 (20-37)
17. Arka II Gdynia 17 10 (23-35)
18. AS Kolbudy 17 9 (14-45)

Statystyki

20 Mateusz Borowski (Grom Nowy Staw)
13 Damian Wojda (Pogoń Lębork)
12 Robert Wesołowski (Pomezania Malbork)
11 Przemysław Płotka (Jaguar Gdańsk)
10 Paweł Czychowski (Jaguar Gdańsk)
10 Krzysztof Idzi (Gryf Wejherowo)
10 Fabian Słowiński (Gryf Słupsk)
9 Michał Choszcz (Anioły Garczegorze)
9 Cezary Gołubiński (MKS Władysławowo)
7 Maciej Gregorek (Anioły Garczegorze)
7 Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo)
7 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
7 Dominik Rycewicz (AS Kolbudy)
6 Igor Bogdański (Gedania II Gdańsk)
6 Bartlomiej Borowicz (Start Miastko)
6 Krzysztof Guzowski (Start Miastko)

IV liga kujawsko-pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Chemik Bydgoszcz 0 0 (0-0)
2. Chełminianka Chełmno 0 0 (0-0)
3. Cuiavia Inowrocław 0 0 (0-0)
4. Kujawianka Izbica Kujawska 0 0 (0-0)
5. Lech Rypin 0 0 (0-0)
6. Lider Włocławek 0 0 (0-0)
7. Noteć Łabiszyn 0 0 (0-0)
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 0 (0-0)
9. Pogoń Mogilno 0 0 (0-0)
10. Polonia Bydgoszcz 0 0 (0-0)
11. Pomorzanin Serock 0 0 (0-0)
12. Pomorzanin Toruń 0 0 (0-0)
13. Sparta Brodnica 0 0 (0-0)
14. Start Pruszcz 0 0 (0-0)
15. Tłuchovia Tłuchowo 0 0 (0-0)
16. Unia Wąbrzeźno 0 0 (0-0)
17. Wda Świecie 0 0 (0-0)
18. Łokietek Brześć Kujawski 0 0 (0-0)

Statystyki

1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Filip Marchwiński (Lech Poznań)
1 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
1 Przemysław Stolc (Arka Gdynia)
1 Karol Czubak (Arka Gdynia)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Dino Hotić (Lech Poznań)
1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kacper Skóra (Arka Gdynia)
1 Michał Bedronka (Polonia Bytom)
1 Barry Douglas (Lech Poznań)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Jesper Karlström (Lech Poznań)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)
1 Marcel Predenkiewicz (Arka Gdynia)
1 Jakub Wilczyński (Arka Gdynia)

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975