Ekstraklasa 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Legia Warszawa 24 52 (45-24)
2. Pogoń Szczecin 24 44 (28-17)
3. Raków Częstochowa 23 38 (33-23)
4. Piast Gliwice 24 37 (31-23)
5. Lechia Gdańsk 24 37 (33-27)
6. Śląsk Wrocław 24 34 (27-23)
7. Warta Poznań 24 33 (26-26)
8. Górnik Zabrze 24 32 (26-26)
9. Zagłębie Lubin 24 32 (28-31)
10. Jagiellonia Białystok 24 31 (31-37)
11. Lech Poznań 24 30 (31-28)
12. Wisła Kraków 24 29 (32-32)
13. Wisła Płock 24 25 (27-37)
14. Cracovia 24 23 (25-30)
15. Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 21 (23-49)
16. Stal Mielec 23 20 (24-37)

Statystyki

21 Tomáš Pekhart (Legia Warszawa)
10 Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
10 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
10 Jesus Jimenez (Górnik Zabrze)
9 Mikael Ishak (Lech Poznań)
9 Flavio Paixão (Lechia Gdańsk)
9 Jakov Puljić (Jagiellonia Białystok)
9 Jakub Świerczok (Piast Gliwice)
9 Mateusz Szwoch (Wisła Płock)
7 Tomáš Přikryl (Jagiellonia Białystok)
6 Josip Juranović (Legia Warszawa)
6 Filip Mladenović (Legia Warszawa)
6 Rafał Pietrzak (Lechia Gdańsk)
6 Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław)
5 Gerard Badia (Piast Gliwice)
5 Marcin Cebula (Raków Częstochowa)
10 Michał Nalepa (Lechia Gdańsk)
9 Błażej Augustyn (Jagiellonia Białystok)
8 Saša Balić (Zagłębie Lubin)
8 Michal Frydrych (Wisła Kraków)
8 Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock)
7 Łukasz Burliga (Wisła Kraków)
7 Sergiu Hanca (Cracovia)
7 Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa)

I liga 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. KS Nieciecza 21 47 (36-15)
2. Górnik Łęczna 24 45 (36-18)
3. Łódzki KS 24 43 (44-26)
4. GKS Tychy 24 41 (32-19)
5. Radomiak Radom 22 40 (30-16)
6. Arka Gdynia 23 36 (30-23)
7. Widzew Łódź 24 35 (22-24)
8. Miedź Legnica 24 33 (35-28)
9. Puszcza Niepołomice 23 33 (26-24)
10. Odra Opole 24 33 (24-27)
11. Korona Kielce 23 32 (18-26)
12. Sandecja Nowy Sącz 24 30 (30-35)
13. Chrobry Głogów 24 30 (27-35)
14. Stomil Olsztyn 24 26 (24-37)
15. Resovia Rzeszów 24 21 (17-32)
16. GKS Jastrzębie 24 20 (20-39)
17. Zagłębie Sosnowiec 24 19 (22-33)
18. GKS Bełchatów 24 18 (17-33)

Statystyki

16 Roman Gergel (KS Nieciecza)
11 Kamil Zapolnik (Miedź Legnica)
10 José Antonio Pirulo (Łódzki KS)
9 Karol Angielski (Radomiak Radom)
9 Juliusz Letniowski (Arka Gdynia)
8 Antonio Dominguez (Łódzki KS)
8 Bartosz Śpiączka (Górnik Łęczna)
7 Maksymilian Banaszewski (Chrobry Głogów)
6 Wojciech Łuczak (Stomil Olsztyn)
5 Adam Banasiak (Radomiak Radom)
5 Daniel Feruga (GKS Jastrzębie)
5 Damian Gąska (Radomiak Radom)
5 José Antonio Pirulo (Łódzki KS)
5 Jacek Podgórski (Korona Kielce)
5 Karol Podliński (Radomiak Radom)
5 Przemysław Sajdak (Łódzki KS)
10 Miłosz Trojak (Odra Opole)
9 Piotr Żemło (Odra Opole)
8 Maciej Dąbrowski (Łódzki KS)
8 Szymon Matuszek (Miedź Legnica)
8 Jan Sobociński (Łódzki KS)
8 Emile Thiakane (Korona Kielce)
7 Oskar Paprzycki (GKS Tychy)
7 Jakub Serafin (Puszcza Niepołomice)

II liga 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Górnik Polkowice 24 54 (49-19)
2. GKS Katowice 24 53 (46-23)
3. Chojniczanka Chojnice 25 47 (43-24)
4. Skra Częstochowa 25 45 (38-23)
5. Wigry Suwałki 24 43 (33-23)
6. Śląsk II Wrocław 24 38 (38-32)
7. Stal Rzeszów 25 38 (40-38)
8. KKS Kalisz 24 35 (33-27)
9. Sokół Ostróda 25 33 (35-36)
10. Garbarnia Kraków 23 32 (30-33)
11. Motor Lublin 24 31 (27-26)
12. Pogoń Siedlce 25 30 (41-42)
13. Bytovia Bytów 25 29 (34-36)
14. Znicz Pruszków 25 26 (24-41)
15. Błękitni Stargard Szczeciński 25 26 (26-50)
16. Lech II Poznań 24 24 (34-45)
17. Hutnik Kraków 25 24 (29-53)
18. Olimpia Grudziądz 25 23 (23-41)
19. Olimpia Elbląg 25 22 (26-37)

Statystyki

18 Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa)
15 Dawid Wolny (Sokół Ostróda)
14 Piotr Giel (Bytovia Bytów)
13 Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław)
13 Marcin Urynowicz (GKS Katowice)
12 Eryk Sobków (Górnik Polkowice)
10 Wojciech Reiman (Stal Rzeszów)
10 Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice)
10 Mateusz Klichowicz (Chojniczanka Chojnice)
9 Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice)
8 Adrian Błąd (GKS Katowice)
7 Abdallah Ahmed Hafez (Hutnik Kraków)
7 Wiktor Kłos (Stal Rzeszów)
6 Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice)
6 Szymon Kiebzak (GKS Katowice)
6 Adam Mesjasz (Skra Częstochowa)
12 Klaudiusz Krasa (Olimpia Elbląg)
11 Adrian Karankiewicz (Wigry Suwałki)
9 Mateusz Gawlik (KKS Kalisz)
9 Rafał Grodzicki (Motor Lublin)
8 David Andronic (Olimpia Grudziądz)
8 Michał Danilczyk (Górnik Polkowice)
8 Miłosz Drąg (Hutnik Kraków)
8 Marcin Grolik (Chojniczanka Chojnice)

III liga, gr. I 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 53 (51-20)
2. Legionovia Legionowo 23 45 (35-21)
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 43 (43-25)
4. Unia Skierniewice 23 42 (43-26)
5. Znicz Biała Piska 23 40 (40-29)
6. Polonia Warszawa 23 38 (36-25)
7. Jagiellonia II Białystok 23 38 (42-31)
8. Legia II Warszawa 23 37 (42-28)
9. KS Kutno 23 36 (34-32)
10. Sokół Aleksandrów Łódzki 23 34 (37-20)
11. Pelikan Łowicz 23 33 (34-33)
12. Błonianka Błonie 22 30 (40-34)
13. RKS Radomsko 23 30 (32-31)
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 30 (31-47)
15. Concordia Elbląg 23 28 (28-30)
16. GKS Wikielec 23 28 (33-45)
17. Broń Radom 23 27 (25-38)
18. Ursus Warszawa 23 25 (30-35)
19. Olimpia Zambrów 22 19 (29-41)
20. Ruch Wysokie Mazowieckie 23 18 (22-46)
21. Huragan Morąg 23 17 (25-45)
22. KS Wasilków 23 11 (16-66)

Statystyki

19 Bartosz Giełażyn (Znicz Biała Piska)
14 Kamil Zalewski (Olimpia Zambrów)
13 Arkadiusz Ciach (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
12 Jakub Bojas (Concordia Elbląg)
12 Marcin Gregorowicz (Błonianka Błonie)
12 Damian Warchoł (Legia II Warszawa)
11 Andrzej Trubeha (Legionovia Legionowo)
11 Szymon Włodarczyk (Legia II Warszawa)
9 Patryk Szymański (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
7 Patryk Paczuk (Polonia Warszawa)
7 Marcin Pieńkowski (Unia Skierniewice)
6 Paweł Galik (Huragan Morąg)
6 Dawid Jarczak (Błonianka Błonie)
6 Marcin Kacela (KS Kutno)
6 Jakub Kołaczek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
6 Dominik Leśniewski (Broń Radom)
9 Mateusz Furman (Znicz Biała Piska)
9 Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
9 Krystian Kolasa (RKS Radomsko)
9 Rafał Maciążek (Concordia Elbląg)
9 Sebastian Pociecha (Broń Radom)
8 Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
8 Jacek Dzienis (Znicz Biała Piska)
8 Michał Grochowski (Ruch Wysokie Mazowieckie)

III liga, gr. II 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Radunia Stężyca 23 61 (74-12)
2. Świt Skolwin 23 53 (50-16)
3. Polonia Środa Wielkopolska 23 50 (48-21)
4. KP Starogard Gdański 23 42 (33-29)
5. GKS Przodkowo 23 39 (37-23)
6. Elana Toruń 23 37 (41-21)
7. Kotwica Kołobrzeg 22 35 (35-24)
8. Bałtyk Gdynia 23 34 (32-26)
9. Pogoń II Szczecin 23 34 (48-44)
10. Sokół Kleczew 22 33 (36-33)
11. Bałtyk Koszalin 22 32 (45-36)
12. Unia Janikowo 22 30 (33-39)
13. Pomorzanin Toruń 22 29 (21-22)
14. Jarota Jarocin 22 29 (43-36)
15. Gwardia Koszalin 22 28 (29-33)
16. Nielba Wągrowiec 22 27 (42-40)
17. Flota Świnoujście 22 26 (27-38)
18. Unia Swarzędz 22 25 (31-26)
19. Gryf Wejherowo 22 22 (32-50)
20. Chemik Police 22 9 (10-66)
21. Górnik Konin 22 8 (15-57)
22. Mieszko Gniezno 22 2 (9-79)

Statystyki

19 Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin)
15 Bartłomiej Putno (Bałtyk Koszalin)
15 Dawid Retlewski (Radunia Stężyca)
13 Dawid Gruchała-Węsierski (Bałtyk Koszalin)
12 Dominik Chromiński (Sokół Kleczew)
12 Michał Marczak (Bałtyk Gdynia )
12 Łukasz Zagdański (Sokół Kleczew)
11 Paweł Iskra (Flota Świnoujście)
13 Jakub Letniowski (Radunia Stężyca)
11 Paweł Wojowski (Radunia Stężyca)
10 Szymon Kapelusz (Świt Skolwin)
7 Ednilson de Jesus Furtado (Kotwica Kołobrzeg)
7 Adam Ładziak (Świt Skolwin)
6 Krzysztof Biegański (Polonia Środa Wielkopolska)
6 Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin)
6 Gracjan Goździk (Unia Janikowo)
9 Daniel Chyła (Gwardia Koszalin)
9 Tomasz Koziorowski (Sokół Kleczew)
9 Aleks Silski (Gwardia Koszalin)
8 Radosław Barabasz (Unia Swarzędz)
8 Mateusz Jakubiak (Chemik Police)
8 Bartosz Kalupa (Kotwica Kołobrzeg)
8 Michał Koźlik (Kotwica Kołobrzeg)
8 Jakub Kuzko (Pogoń II Szczecin)

III liga, gr. III 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Ruch Chorzów 24 62 (65-19)
2. Polonia Bytom 23 52 (50-23)
3. Ślęza Wrocław 24 50 (61-25)
4. Pniówek Pawłowice Śląskie 24 49 (45-28)
5. LKS Goczałkowice-Zdrój 24 36 (39-37)
6. Lechia Zielona Góra 23 36 (33-33)
7. Zagłębie II Lubin 24 35 (43-32)
8. Gwarek Tarnowskie Góry 24 34 (37-46)
9. MKS Kluczbork 24 32 (38-43)
10. Rekord Bielsko-Biała 23 31 (37-29)
11. Stal Brzeg 23 29 (41-35)
12. Górnik II Zabrze 24 27 (39-43)
13. Warta Gorzów 24 27 (27-39)
14. ROW Rybnik 23 26 (31-41)
15. Miedź II Legnica 24 24 (26-39)
16. Piast Żmigród 24 23 (35-43)
17. Błyskawica Gać 24 21 (32-55)
18. Polonia Nysa 23 17 (29-56)
19. Polonia Świdnica 24 16 (27-69)
20. Gawin/Ślęza Wrocław 0 0 (0-0)
21. Huragan Wołomin 0 0 (0-0)

Statystyki

20 Marcin Przybylski (Błyskawica Gać)
19 Mariusz Idzik (Ruch Chorzów)
19 Adam Żak (Polonia Bytom)
17 Szymon Kobusiński (Lechia Zielona Góra)
17 Piotr Stępień (Ślęza Wrocław)
16 Adam Setla (Polonia Nysa)
14 Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie)
13 Piotr Ćwielong (LKS Goczałkowice-Zdrój)
12 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
9 Daniel Dudziński (Zagłębie II Lubin)
9 Dawid Kamiński (Stal Brzeg)
8 Dawid Krzemień (Polonia Bytom)
7 Tomasz Foszmańczyk (Ruch Chorzów)
7 Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów)
7 Rafał Kuliński (Gwarek Tarnowskie Góry)
6 Mateusz Kluzek (Ślęza Wrocław)
12 Maciej Tomaszewski (Ślęza Wrocław)
9 Mateusz Ławniczak (Warta Gorzów)
9 Robert Myrta (Polonia Świdnica)
8 Andrzej Korytek (Błyskawica Gać)
8 Jakub Kowalski (Stal Brzeg)
8 Radosław Mikołajczak (Warta Gorzów)
8 Bartosz Paszkowski (Polonia Świdnica)
8 Michał Płowucha (Pniówek Pawłowice Śląskie)

III liga, gr. IV 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Wisła Puławy 25 63 (71-20)
2. Sokół Sieniawa 27 55 (47-23)
3. Podhale Nowy Targ 26 45 (40-30)
4. Wisła Sandomierz 27 44 (40-35)
5. Stal Stalowa Wola 25 44 (45-29)
6. Wólczanka Wólka Pełkińska 26 43 (49-33)
7. Chełmianka Chełm 26 43 (44-34)
8. Avia Świdnik 26 41 (52-28)
9. Wisłoka Dębica 26 41 (39-26)
10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 41 (42-31)
11. Siarka Tarnobrzeg 27 40 (44-36)
12. ŁKS Łagów 27 40 (40-39)
13. Cracovia II 27 33 (31-32)
14. KS Wiązownica 27 32 (38-56)
15. Stal Kraśnik 27 31 (32-36)
16. Orlęta Radzyń Podlaski 27 31 (39-50)
17. Lewart Lubartów 27 30 (30-31)
18. Podlasie Biała Podlaska 26 28 (37-63)
19. Korona II Kielce 26 24 (37-57)
20. Jutrzenka Giebułtów 26 17 (28-68)
21. Hetman Zamość 27 7 (20-88)

Statystyki

24 Adrian Paluchowski (Wisła Puławy)
18 Michał Fidziukiewicz (Stal Stalowa Wola)
17 Kamil Kocoł (Podlasie Biała Podlaska)
15 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
15 Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska)
15 Kacper Rop (KS Wiązownica)
14 Adam Imiela (ŁKS Łagów)
12 Damian Lepiarz (Podhale Nowy Targ)
10 Emil Drozdowicz (Wisła Puławy)
10 Dawid Sojda (Wisłoka Dębica)
8 Piotr Mroziński (Stal Stalowa Wola)
8 Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ)
8 Ołeksij Prytuliak (Chełmianka Chełm)
8 Paweł Uliczny (Avia Świdnik)
7 Dawid Pożak (Lewart Lubartów)
7 Szymon Stanisławski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
12 Rafał Kursa (Avia Świdnik)
10 Hubert Król (Wisłoka Dębica)
10 Damian Pupeć (Hetman Zamość)
10 Tomasz Wojcinowicz (Wisła Sandomierz)
10 Konrad Zaklika (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
9 Przemysław Kanarek (Chełmianka Chełm)
9 Jakub Tabor (Siarka Tarnobrzeg)
9 Rafał Turczyn (Hetman Zamość)

IV liga pomorska 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Kaszubia Kościerzyna 19 49 (64-15)
2. Stolem Gniewino 17 47 (51-13)
3. Jaguar Gdańsk 19 39 (45-21)
4. Anioły Garczegorze 17 31 (35-21)
5. Gedania Gdańsk 17 29 (34-27)
6. Gryf Słupsk 16 25 (37-22)
7. Chojniczanka II Chojnice 17 25 (41-24)
8. GKS Kowale 17 25 (27-31)
9. Pogoń Lębork 17 23 (18-33)
10. Gwiazda Karsin 17 22 (33-38)
11. MKS Władysławowo 17 22 (21-33)
12. Lechia II Gdańsk 17 20 (39-31)
13. GOSRiT Luzino 18 20 (21-31)
14. Wierzyca Pelplin 17 18 (20-38)
15. Cartusia Kartuzy 17 16 (20-35)
16. Grom Nowy Staw 16 16 (14-31)
17. Wda Lipusz 17 16 (14-25)
18. Powiśle Dzierzgoń 17 15 (23-31)
19. Jantar Ustka 17 13 (26-44)
20. Arka II Gdynia 17 12 (24-37)
21. Sokół Zblewo 17 11 (27-53)

Statystyki

27 Przemysław Żukowski (Kaszubia Kościerzyna)
16 Mateusz Borowski (Gwiazda Karsin)
16 Tomasz Tuttas (Kaszubia Kościerzyna)
14 Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)
14 Bartosz Zalewski (Gedania Gdańsk)
12 Krystian Opłatkowski (GOSRiT Luzino)
11 Damian Kugiel (GKS Kowale)
11 Patryk Lewandowski (Powiśle Dzierzgoń)
8 Paweł Czoska (GOSRiT Luzino)
7 Piotr Jaroszek (Jaguar Gdańsk)
7 Michal Jeruć (Wda Lipusz)
7 Łukasz Kwaśnik (Pogoń Lębork)
7 Marek Niewiadomski (Lechia II Gdańsk)
6 Dawid Karczewski (Grom Nowy Staw)
6 Dominik Klecha (MKS Władysławowo)
6 Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo)

Statystyki

4 Marcus da Silva (Arka Gdynia)
2 Juliusz Letniowski (Arka Gdynia)
1 Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice)
1 Adam Danch (Arka Gdynia)
1 Adam Deja (Arka Gdynia)
1 Maciej Jankowski (Arka Gdynia)
1 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)
1 Kamil Mazek (Arka Gdynia)
3 Mateusz Żebrowski (Arka Gdynia)
1 Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice)
1 Marcus da Silva (Arka Gdynia)
1 Adam Danch (Arka Gdynia)
1 Szymon Drewniak (Arka Gdynia)
1 Haris Memić (Arka Gdynia)
1 Maciej Rosołek (Arka Gdynia)
1 Paweł Wojciechowski (Górnik Łęczna)
2 Bartosz Kwiecień (Arka Gdynia)
2 Mateusz Młyński (Arka Gdynia)
2 Luis Valcarce (Arka Gdynia)
1 Christian Alemán (Arka Gdynia)
1 Jakub Czerwiński (Piast Gliwice)
1 Marcus da Silva (Arka Gdynia)
1 Szymon Drewniak (Arka Gdynia)
1 Marcel Gąsior (Korona Kielce)

IV liga kujawsko-pomorska 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Zawisza Bydgoszcz 19 46 (56-21)
2. Włocłavia Włocławek 20 43 (61-16)
3. Lider Włocławek 20 43 (61-22)
4. Chemik Bydgoszcz 20 41 (41-20)
5. Kujawianka Izbica Kujawska 20 34 (39-29)
6. Sportis Łochowo 19 34 (41-18)
7. Legia Chełmża 19 30 (30-26)
8. Pogoń Mogilno 20 29 (34-36)
9. Unia Gniewkowo 20 29 (33-41)
10. Wda Świecie 20 28 (49-45)
11. Sparta Brodnica 20 27 (28-25)
12. BKS Bydgoszcz 19 26 (41-41)
13. Lech Rypin 19 25 (27-37)
14. Chełminianka Chełmno 19 22 (29-39)
15. Start Pruszcz 20 20 (28-41)
16. Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 16 (24-45)
17. Cuiavia Inowrocław 19 15 (20-47)
18. Kujawiak Kowal 19 13 (19-41)
19. KS Brzoza 20 3 (18-89)

Statystyki

22 Kamil Żylski (Zawisza Bydgoszcz)
17 Łukasz Witucki (Włocłavia Włocławek)
14 Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek)
12 Wojciech Ernest (Wda Świecie)
12 Ołeh Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska)
11 Filip Krupa (Lider Włocławek)
10 Jakub Krukowski (Start Pruszcz)
9 Georgio Dimitrov (Sportis Łochowo)
9 Dorian Banasiak (Sparta Brodnica)
9 Oskar Kryszak (Unia Gniewkowo)
9 Kamil Żylski (Zawisza Bydgoszcz)
8 Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław)
8 Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica)
8 Michał Igliński (Chełminianka Chełmno)
7 Bartłomiej Delekta (Cuiavia Inowrocław)
7 Patryk Jarantowicz (Wda Świecie)

IV liga warmińsko-mazurska 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Mamry Giżycko 23 56 (92-32)
2. Mrągovia Mrągowo 23 53 (56-28)
3. Polonia Lidzbark Warmiński 23 46 (63-29)
4. Motor Lubawa 22 43 (41-23)
5. Zatoka Braniewo 22 41 (56-44)
6. Pisa Barczewo 23 34 (47-45)
7. Jeziorak Iława 23 34 (63-48)
8. MKS Korsze 23 34 (43-41)
9. Olimpia II Elbląg 22 33 (43-33)
10. Błękitni Pasym 23 32 (44-53)
11. Granica Kętrzyn 21 31 (42-38)
12. Mazur Ełk 23 28 (38-34)
13. Błękitni Orneta 22 25 (28-29)
14. GSZS Rybno 22 22 (32-58)
15. Warmia Olsztyn 22 22 (21-54)
16. Tęcza Biskupiec 23 19 (33-78)
17. Stomil II Olsztyn 23 16 (35-60)
18. Olimpia Olsztynek 23 8 (32-82)

Statystyki

16 Cezary Sobolewski (Motor Lubawa)
14 Mahamadou Bah (Mrągovia Mrągowo)
13 Wojciech Figurski (Jeziorak Iława)
13 Mateusz Skonieczka (Mamry Giżycko)
12 Marcin Dwulat (Granica Kętrzyn)
12 Siergiej Gurow (Polonia Lidzbark Warmiński)
12 Łukasz Wolak (Zatoka Braniewo)
11 Daniel Madej (Jeziorak Iława)
9 Rafał Jakimczuk (Zatoka Braniewo)
8 Adrian Chabera (Tęcza Biskupiec)
8 Marcin Swacha-Sock (Granica Kętrzyn)
8 Radosław Wolski (GSZS Rybno)
7 Szymon Chrzanowski (Błękitni Pasym)
7 Paweł Drażba (Mamry Giżycko)
7 Kamil Synowczyk (MKS Korsze)
6 Błażej Drężek (Mamry Giżycko)

IV liga łódzka 2020/2021

[ pełna tabela ]
1. Boruta Zgierz 1 3 (6-2)
2. ŁKS II Łódź 1 3 (4-0)
3. Zjednoczeni Stryków 1 3 (3-0)
4. Polonia Piotrków Trybunalski 1 3 (2-0)
5. LKS Kwiatkowice 1 3 (3-2)
6. Skalnik Sulejów 1 3 (3-2)
7. Warta Sieradz 1 3 (3-2)
8. Orzeł Nieborów 1 3 (2-1)
9. Włókniarz Zelów 1 3 (2-1)
10. Ceramika Opoczno 1 1 (1-1)
11. Pogoń Zduńska Wola 1 1 (1-1)
12. Andrespolia Wiśniowa Góra 1 0 (2-3)
13. Omega Kleszczów 1 0 (2-3)
14. Orkan Buczek 1 0 (2-3)
15. Jutrzenka Warta 1 0 (1-2)
16. Stal Głowno 1 0 (1-2)
17. Jutrzenka Drzewce 1 0 (0-2)
18. Warta Działoszyn 1 0 (0-3)
19. Ner Poddębice 1 0 (2-6)
20. Czarni Rząśnia 1 0 (0-4)

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975