Adam Ratajczyk
12-06-2002 (lat 21)
Polska
Pomocnik
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | II liga | Zagłębie II Lubin | 1 | 6 | 267 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | Ekstraklasa | Stal Mielec | 12 | 4 | 1016 min | 1 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | II Liga | Zagłębie II Lubin | 4 | 296 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | Ekstraklasa | Zagłębie Lubin (jesień) | 3 | 42 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2021/2022 | III liga, gr. III | Zagłębie II Lubin | 5 | 1 | 300 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | Ekstraklasa | Zagłębie Lubin | 4 | 7 | 479 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2021/2022 | Puchar Polski | Zagłębie Lubin | 1 | 90 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | Ekstraklasa | Zagłębie Lubin | 1 | 13 | 281 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | III liga, gr. III | Zagłębie II Lubin | 5 | 314 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2020/2021 | I liga | Łódzki KS (jesień) | 4 | 274 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2019/2020 | Ekstraklasa | Łódzki KS | 12 | 6 | 1184 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | I liga | Łódzki KS (wiosna) | 2 | 22 min | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. III 2020/2021 Zagłębie II Lubin
mecze:
5
Podstawowy:
5
Z ławki:
0
Czas na boisku:
314 min
1
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gwarek Tarnowskie Góry | 0 - 4 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 01-08-2020 | Z | |||||||
2 | Zagłębie II Lubin | 3 - 1 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 13:30 08-08-2020 | Z | |||||||
3 | Pniówek Pawłowice Śląskie | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 16:00 30-09-2020 | P | |||||||
4 | Zagłębie II Lubin | 1 - 2 | LKS Goczałkowice-Zdrój (szczegóły) | 13:00 15-08-2020 | P | |||||||
5 | Górnik II Zabrze | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 13:00 18-11-2020 | Z | |||||||
6 | Zagłębie II Lubin | 6 - 0 | Polonia Świdnica (szczegóły) | 17:00 16-09-2020 | Z | |||||||
7 | Ruch Chorzów | 4 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 18:00 21-10-2020 | P | |||||||
8 | Zagłębie II Lubin | 1 - 2 | Warta Gorzów (szczegóły) | 13:00 12-09-2020 | P | |||||||
9 | MKS Kluczbork | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 16:30 19-09-2020 | Z | |||||||
10 | Zagłębie II Lubin | 3 - 3 | Piast Żmigród (szczegóły) | 13:00 26-09-2020 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Ślęza Wrocław | 1 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 14:00 03-10-2020 | R | |||||||
12 | Błyskawica Gać | 0 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 15:00 10-10-2020 | R | |||||||
13 | Zagłębie II Lubin | 2 - 0 | Polonia Bytom (szczegóły) | 13:00 17-10-2020 | Z | |||||||
14 | Lechia Zielona Góra | 0 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 14:00 24-10-2020 | Z | |||||||
15 | Zagłębie II Lubin | 1 - 2 | Rekord Bielsko-Biała (szczegóły) | 14:00 31-10-2020 | P | |||||||
16 | Polonia Nysa | 2 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 13:30 07-11-2020 | P | |||||||
17 | Zagłębie II Lubin | 2 - 2 | ROW Rybnik (szczegóły) | 13:30 14-11-2020 | R | |||||||
18 | Stal Brzeg | 1 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 13:00 21-11-2020 | P | |||||||
20 | Zagłębie II Lubin | 2 - 0 | Gwarek Tarnowskie Góry (szczegóły) | 13:00 07-03-2021 | Z | 64 | ||||||
21 | Miedź II Legnica | 1 - 1 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 12:00 13-03-2021 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
22 | Zagłębie II Lubin | 2 - 3 | Pniówek Pawłowice Śląskie (szczegóły) | 13:00 20-03-2021 | P | |||||||
23 | LKS Goczałkowice-Zdrój | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 15:30 27-03-2021 | Z | 75 | ||||||
24 | Zagłębie II Lubin | 4 - 1 | Górnik II Zabrze (szczegóły) | 14:00 31-03-2021 | Z | 70 | 1 | |||||
25 | Polonia Świdnica | 4 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 16:00 10-04-2021 | P | |||||||
26 | Zagłębie II Lubin | 0 - 1 | Ruch Chorzów (szczegóły) | 15:00 17-04-2021 | P | |||||||
27 | Warta Gorzów | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 16:00 24-04-2021 | Z | |||||||
28 | Zagłębie II Lubin | 4 - 0 | MKS Kluczbork (szczegóły) | 13:00 01-05-2021 | Z | 61 | ||||||
29 | Piast Żmigród | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 18:00 05-05-2021 | Z | |||||||
30 | Zagłębie II Lubin | 0 - 1 | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 13:00 08-05-2021 | P | 44 | ||||||
31 | Zagłębie II Lubin | 6 - 1 | Błyskawica Gać (szczegóły) | 13:00 15-05-2021 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
32 | Polonia Bytom | 1 - 0 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 22-05-2021 | P | |||||||
33 | Zagłębie II Lubin | 4 - 1 | Lechia Zielona Góra (szczegóły) | 17:00 26-05-2021 | Z | |||||||
34 | Rekord Bielsko-Biała | 4 - 2 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 29-05-2021 | P | |||||||
35 | Zagłębie II Lubin | 3 - 1 | Polonia Nysa (szczegóły) | 17:00 02-06-2021 | Z | |||||||
36 | ROW Rybnik | 0 - 4 | Zagłębie II Lubin (szczegóły) | 17:00 05-06-2021 | Z | |||||||
37 | Zagłębie II Lubin | 1 - 0 | Stal Brzeg (szczegóły) | 17:00 12-06-2021 | Z |