Kacper Krzepisz – 6,29. W pierwszej połowie świetnie przypilnował krótkiego słupka przy strzale Podlińskiego, a w ósmej doliczonej minucie obronił uderzenie Serrano, ratując Arce zwycięstwo. 22-latek znów w kluczowych momentach wytrzymał presję.

Bartosz Rymaniak – 4,75. W pierwszej połowie był zagubiony i niedokładny, do tego zaliczył niechlubną ,,asystę” przy golu Górnika, wystawiając piłkę na strzał Biernatowi. W drugiej części spotkania już spokojniejszy.

Michał Marcjanik – 3,93. Tragiczne zawody kapitana Arki. Dwukrotnie Podliński radził z nim sobie jak z dzieckiem, co dawało napastnikowi łęcznian stuprocentowe okazje. W innych sytuacjach ,,Marcjan” także był elektryczny. Potrzebna jest natychmiastowa zwyżka formy.

Martin Dobrotka – 5,30. W doliczonym czasie gry obezwładnił Podlińskiego i obaj wywrócili się w polu karnym, ale sędzia Pskit nie zdecydował się wskazać na wapno. Wcześniej radził sobie ze zmiennym szczęściem – potrafił przerywać akcje gospodarzy, ale notował też bardzo mało precyzyjne zagrania.

Mateusz Stępień – 5,52. Próbował dryblować na skrzydle w swoim stylu, ale tym razem tempo meczu nie poszło za poczynaniami 20-latka. Brakowało mu ostatniego celnego podania i nieco szybszej nogi.

Sebastian Milewski – 5,48. Prawdopodobnie wybiegł na murawę z niezaleczonym urazem z Rzeszowa, bo został zmieniony w przerwie, a połowa, którą rozegrał, była słaba w jego wykonaniu. Przy bramce dla miejscowych fatalnie przepuścił futbolówkę między nogami.

Janusz Gol – 6,18. Przy pierwszym golu gdynian zanotował asystę, przy drugim – zagrał spektakularną klepę z Haydary’m, która okazała się kluczowa dla całej akcji. Na dystansie całego spotkania zachowywał się w środku pola z wielką klasą, znakomicie czytając grę, notując odbiory i podejmując trafne decyzje. Bardzo udane zawody 36-latka, który dołożył sporą cegiełkę do sukcesu drużyny.

Omran Haydary – 8,48. Niekwestionowany MVP niedzielnej rywalizacji. Strzelił gola na 1:1, odegrał największą rolę w akcji na 2:1, napędzał w zasadzie każdą akcję żółto-niebieskich, był na boisku wszędzie, robił różnicę swoją techniką, z dobrym skutkiem wchodził w drybling. Spektakularny występ Afgańczyka.

Przemysław Stolc – 5,01. Nie jesteśmy przekonani, czy lewe wahadło to najlepsza pozycja dla 28-latka. W defensywie spisał się w niedzielę bez zarzutu, ale pod bramką przeciwnika pojawiał się rzadko, brakowało mu przede wszystkim szybkości. Został zmieniony w przerwie przez Ziemanna, bo Niemiec ma większe naturalne inklinacje do gry w tym rejonie boiska.

Mateusz Kuzimski – 4,81. Zaliczył kluczowe zebranie futbolówki przy golu wyrównującym, ale w ogólnym rozrachunku to nie był dobry występ tczewianina. Prezentował się ciężko i ospale, nie pokazywał dynamiki ani mobilności. Schował się za podwójną gardą.

Karol Czubak – 7,72. Jak zwykle włożył wiele serca w rywalizację fizyczną z obrońcami rywala, próbował włączać się też w rozegranie, ale przede wszystkim zrobił to, co do niego należało – w najważniejszym momencie odnalazł się w polu karnym Górnika i strzelił gola, który dał zespołowi bardzo cenne trzy punkty.

Adrian Purzycki – 5,19. Zagęścił środek pola, włożył dużo walki, nie można odmówić mu cech wolicjonalnych, ale zabrakło nieco efektywności, bo Górnik długimi fragmentami zyskiwał przewagę w centralnym sektorze boiska.

Marcel Ziemann – 5,59. Zademonstrował więcej ruchu na lewym wahadle od Stolca, częściej pokazywał się do gry, oddał też bardzo dobry strzał sprzed pola karnego, świetnie wybroniony przez Gostomskiego. Z drugiej strony w defensywie zdarzały mu się drzemki.

Jerzy Tomal – 5,63. Zapisał na swoje konto asystę przy trafieniu Czubaka, bo wygrał walkę o piłkę z Turkiem. Był uważny w obronie i odpowiedzialny w podłączeniach do ofensywy. Dobra zmiana Jurka.

Hubert AdamczykMichał Bednarski – grali za krótko, by zostać ocenieni.