"Drodzy Kibice!

Zapamiętajcie i przekazujcie dalej:

Arka to My, Arka to atmosfera która panuje na naszym stadionie.
To już 90 lat pięknej historii i tradycji, która jest kultywowana przez pokolenia oddanych ludzi. Dla wielu z nas Arka Gdynia jest całym życiem.

Pokażmy nasze wsparcie. Arkowcy nie odwracają się od Klubu w gorszych piłkarsko chwilach. Wspólnie musimy wierzyć i dbać o to, żeby Arka wydostała się z każdego kryzysu.

Skoro nadal My Żyjemy i MOŻEMY nadawać ton tym meczom, na których spotyka się cała kibicowska rodzina, to wypada robić to godnie, jak przystaje Arkowcom.

Wielu Arkowców z najróżniejszych powodów nie może pojawić się na meczach MZKS-u, choć wiele by za to oddali. Tym bardziej każdy - kto może - obecność obowiązkowa!

Weźmy to sobie do serc i za honor Kibica Arki, żeby zapełnić stadion na jakże ważnych meczach ze Śląskiem i Derbach! Zapomnijmy o porażkach i kiepskim stylu. Ważne jest to, że JESTEŚMY Z ARKĄ.

Dwa najbliższe mecze to punkty obowiązkowe w rozkładach jazdy wszystkich Arkowców!

Nie zwlekajmy z zakupem biletów. Namawiajmy znajomych, a oni kolejnych i razem z piłkarzami zawalczmy o te bezcenne zwycięstwa.

ARKA GDYNIA rozgrywa swój najbliższy mecz w sobotę 30 marca o godzinie 18:00 ze Śląskiem. Piłkarze muszą uwierzyć i nareszcie się przełamać. Potraktujmy to jako mocne przetarcie przed Derbami, które już we wtorek 2 kwietnia o godzinie 20:30.

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że kibicowsko oba spotkania będą Świętami mimo braku kibiców gości!

Spotykamy się na stadionie i robimy najlepiej to, co do Nas należy!

Arka potrzebuje wiatru w żagle, a my Jej nigdy nie zawiedziemy."

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki