Pavels Steinbors 4,04 - cztery celne strzały Śląska = cztery gole. Steinbors nie mógł zrobić za wiele w sytuacjach, w których koledzy wsadzali go na minę. Ocena redakcji: 4

Damian Zbozień 3,43 - z jednej strony asysta przy golu Sołdeckiego, z drugiej fatalna jakość dośrodkowań w pole karne.  Ocena redakcji: 3

Krzysztof Sobieraj 1,93 - przy pierwszym golu skupił się na protestach zamiast grać do końca. Trzecia to już jego prezent dla Śląska. Dał się ograć Bilińskiemu jak junior. Bardzo słaby występ. Ocena redakcji: 2

Dawid Sołdecki 4,21 - deja vu z Białegostoku z początku sezonu. Tam również strzelił gola, a Arka przegrała 1:4. Tym razem nie zawalił meczu, ale przy czterech straconych bramkach ciężko ocenić go pozytywnie. Ocena redakcji: 4

Adam Marciniak 3,6 - podobnie jak Zbozień miał wielki problem z precyzyjnym dośrodkowaniem piłki. Ocena redakcji: 3

Yannick Sambea 3,46 - irytuje notorycznymi zagraniami do tyłu lub w poprzek, byle bezpiecznie. Mało konkretny. Ocena redakcji: 3

Antoni Łukasiewicz 3,44 - miał problemy z wyprowadzeniem i wybiciem piłki, raz wpakował w kłopoty Sołdeckiego. Zagubiony we własnym polu karnym przy pierwszym golu dla rywali. Ocena redakcji: 3

Dominik Hofbauer 3,87 - zarobił żółtą kartkę, a mógł równie dobrze opuścić boisko z czerwoną jeszcze w pierwszej połowie. Zmieniony w przerwie. Ocena redakcji: 3

Mateusz Szwoch 3,05 - bezbarwny mecz, największy mankament to wciąż zwalnianie gry. Ocena redakcji: 3

Dariusz Formella 2,99 - notorycznie nie zauważa kolegów z drużyny, próbując dryblingu i indywidualnego wykończenia akcji. Od dawna bez powodzenia. Ocena redakcji: 2,5

Rafał Siemaszko 4,32 - najwyższa ocena z całej drużyny, choć nie wyróżnił się zbyt mocno, notując przeciętny występ. Ocena redakcji: 4

Marcus da Silva 3,41 - dostał 45 minut w trudnym momencie. Nie odmienił gry zespołu. Ocena redakcji: 3,5

Michał Nalepa 4,06 - dał dobrą zmianę, starał się wziąć grę na siebie, oddać strzał na bramkę. Ocena redakcji: 4

Luka Zarandia 4,18 - raz odważnie szarpnął, schodząc do środka i próbując strzału. Poza tym wiele nie był w stanie zdziałać. Ocena redakcji: 4