Statystyki I liga Sezon 2023/2024
6
5
Hubert Adamczyk
(Arka Gdynia),
Jakub Antczak
(Odra Opole),
Piotr Ceglarz
(Motor Lublin),
Karol Czubak
(Arka Gdynia),
Borja Galán
(Odra Opole),
Fabian Hiszpański
(Wisła Płock),
Kacper Karasek
(KS Nieciecza),
Olaf Kobacki
(Arka Gdynia),
Patryk Mucha
(Chrobry Głogów),
Szymon Sobczak
(Wisła Kraków),
Marcin Wasielewski
(GKS Katowice)
4
Maciej Ambrosiewicz
(KS Nieciecza),
Szymon Bartlewicz
(Chrobry Głogów),
Sebastian Bergier
(GKS Katowice),
Bartosz Biedrzycki
(Polonia Warszawa),
Maksym Chłań
(Lechia Gdańsk),
Krzysztof Drzazga
(Miedź Legnica),
Bartosz Jaroch
(Wisła Kraków),
Szymon Kobusiński
(Polonia Warszawa),
Michał Król
(Motor Lublin),
Adrian Łyszczarz
(Resovia Rzeszów),
Patryk Mikita
(GKS Tychy),
Adam Radwański
(KS Nieciecza),
Daniel Rumin
(GKS Tychy),
Kacper Skóra
(Arka Gdynia),
Jakub Sypek
(Lechia Gdańsk),
Miki Villar
(Wisła Kraków),
Wiktor Żytek
(GKS Tychy)
3
Emmanuel Agbor
(Miedź Legnica),
Kamil Antonik
(Miedź Legnica),
Kamil Biliński
(Zagłębie Sosnowiec),
Jakub Branecki
(KS Nieciecza),
Paweł Chrupałła
(Wisła Płock),
Adam Deja
(Górnik Łęczna),
Bartosz Eizenchart
(Resovia Rzeszów),
Morgan Fassbender
(KS Nieciecza),
Fryderyk Gerbowski
(Wisła Płock),
Maciej Górski
(Resovia Rzeszów),
Dawid Hanc
(Chrobry Głogów),
Jorge Jime Rodriguez
(Wisła Płock),
Tomasz Jodłowiec
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
David Junca
(Wisła Kraków),
Rifet Kapić
(Lechia Gdańsk),
Dawid Kocyła
(Wisła Płock),
Jaka Kolenc
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Krzysztof Koton
(Polonia Warszawa),
Mikołaj Lebedyński
(Chrobry Głogów),
Mateusz Machaj
(Chrobry Głogów),
Maciej Makuszewski
(Odra Opole),
Mateusz Michalski
(Polonia Warszawa),
Shuma Nagamatsu
(Znicz Pruszków),
Dominik Piła
(Lechia Gdańsk),
Krystian Pomorski
(Znicz Pruszków),
Ángel Rodado
(Wisła Kraków),
Joan Angel Roman
(Wisła Kraków),
Mariusz Rybicki
(Motor Lublin),
Kacper Sadłocha
(Stal Rzeszów),
Łukasz Sekulski
(Wisła Płock),
Kacper Sezonienko
(Lechia Gdańsk),
Shun Shibata
(GKS Katowice),
Przemysław Stolc
(Arka Gdynia),
Marcin Szpakowski
(GKS Tychy),
Damian Tront
(Miedź Legnica),
Paweł Tupaj
(Chrobry Głogów),
Patryk Warczak
(Stal Rzeszów),
Jakub Wójcicki
(Znicz Pruszków),
Maciej Wolski
(KS Nieciecza),
Paweł Żyra
(Górnik Łęczna)
2
Ángel Baena
(Wisła Kraków),
Tomáš Bobček
(Lechia Gdańsk),
Dawid Bugaj
(Lechia Gdańsk),
Juan Camara
(Zagłębie Sosnowiec),
Jurich Carolina
(Miedź Legnica),
Jesus Diaz
(Stal Rzeszów),
Martin Dobrotka
(Arka Gdynia),
Kacper Duda
(Wisła Kraków),
Luis Fernandez
(Lechia Gdańsk),
Patryk Gogół
(Wisła Kraków),
Marcin Grabowski
(Górnik Łęczna),
Florian Hartherz
(Miedź Legnica),
Ruben Hoogenhout
(Miedź Legnica),
Michał Janota
(Zagłębie Sosnowiec),
Aleksander Komor
(GKS Katowice),
Michael Kostka
(Miedź Legnica),
Maciej Kowalski-Haberek
(Polonia Warszawa),
Mateusz Mak
(GKS Katowice),
Michał Marcjanik
(Arka Gdynia),
Marko Martinaga
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Damian Michalik
(Miedź Legnica),
Mateusz Młyński
(Górnik Łęczna),
Paweł Moskwik
(Znicz Pruszków),
Arkadiusz Najemski
(Motor Lublin),
Tomasz Neugebauer
(Lechia Gdańsk),
David Niepsuj
(Wisła Płock),
Jakub Nowakowski III
(KS Nieciecza),
Mateusz Ozimek
(Chrobry Głogów),
Krystian Palacz
(Motor Lublin),
Dominik Połap
(GKS Tychy),
Mateusz Radecki
(GKS Tychy),
Iban Salvador
(Miedź Legnica),
Alassane Sidibe
(Arka Gdynia),
Bartosz Śpiączka
(GKS Tychy),
Kacper Śpiewak
(Motor Lublin),
Din Sula
(Odra Opole),
Jurij Tkaczuk
(Znicz Pruszków),
Damian Warchoł
(Górnik Łęczna),
Szymon Zalewski
(Miedź Legnica),
Taras Zaviiskiy
(KS Nieciecza),
Nikodem Zawistowski
(Polonia Warszawa)
1
Lionel Abate
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Radosław Adamski
(Resovia Rzeszów),
Tarsi Aguado
(Miedź Legnica),
Jakub Arak
(GKS Katowice),
Ołeksandr Azacki
(Arka Gdynia),
Wiktor Biedrzycki
(KS Nieciecza),
Jan Biegański
(Lechia Gdańsk),
Marcin Biernat
(Wisła Płock),
Marcel Błachewicz
(GKS Tychy),
Sebastian Bonecki
(Zagłębie Sosnowiec),
Michał Borecki
(Arka Gdynia),
Dawid Brzozowski
(GKS Katowice),
Conrado Buchanelli Holz
(Lechia Gdańsk),
Jakub Budnicki
(GKS Tychy),
Adrian Bukowski
(Stal Rzeszów),
Ołeksij Bykow
(Zagłębie Sosnowiec),
Marc Carbo
(Wisła Kraków),
Bartłomiej Ciepiela
(Resovia Rzeszów),
Dawid Czapliński
(Odra Opole),
Patryk Czarnowski
(Znicz Pruszków),
Krzysztof Danielewicz
(Stal Rzeszów),
Andrij Dombrowśkyj
(KS Nieciecza),
Kamil Drygas
(Miedź Legnica),
Ilkay Durmuş
(Górnik Łęczna),
Jean Franco
(Odra Opole),
Tornike Gaprindashvili
(Arka Gdynia),
Marcel Gąsior
(Motor Lublin),
Damian Gąska
(Górnik Łęczna),
Janusz Gol
(Arka Gdynia),
Łukasz Góra
(Stal Rzeszów),
Mateusz Grudziński
(Znicz Pruszków),
Dean Guezen
(Zagłębie Sosnowiec),
Bartosz Guzdek
(Miedź Legnica),
Damian Hilbrycht
(KS Nieciecza),
Jarosław Jach
(Wisła Płock),
Krzysztof Janus
(Wisła Płock),
Bartosz Jaroszek
(GKS Katowice),
Arkadiusz Jędrych
(GKS Katowice),
Miłosz Kałahur
(Lechia Gdańsk),
Mateusz Kamiński
(Odra Opole),
Radosław Kanach
(Resovia Rzeszów),
Meik Karwot
(Zagłębie Sosnowiec),
Arkadiusz Kasperkiewicz
(KS Nieciecza),
Wiktor Kłos
(Stal Rzeszów),
Michał Kołodziejski
(Polonia Warszawa),
Kamil Kościelny
(Stal Rzeszów),
Miłosz Kozak
(Górnik Łęczna),
Kamil Kruk
(Motor Lublin),
Kacper Laskowski
(Wisła Płock),
Dylan Lempereur
(Resovia Rzeszów),
Filip Luberecki
(Motor Lublin),
Kacper Łukasiak
(Górnik Łęczna),
Szymon Łyczko
(Stal Rzeszów),
Krzysztof Machowski
(GKS Tychy),
Robert Mandrysz
(Chrobry Głogów),
Mateusz Marzec
(GKS Katowice),
Kamil Mazek
(Resovia Rzeszów),
Nemanja Mijušković
(Miedź Legnica),
Daniel Mikołajewski
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Sebastian Milewski
(Arka Gdynia),
Przemysław Mystkowski
(GKS Tychy),
Nemanja Nedić
(GKS Tychy),
Wiktor Nowak
(Znicz Pruszków),
Jakub Piątek
(Polonia Warszawa),
Artur Pikk
(Odra Opole),
Jiri Piroch
(Odra Opole),
Bartłomiej Poczobut
(Stal Rzeszów),
Karol Podliński
(Górnik Łęczna),
Artem Polarus
(KS Nieciecza),
Tomáš Poznar
(KS Nieciecza),
Adrian Purzycki
(Odra Opole),
Artem Putiwcew
(KS Nieciecza),
Oskar Repka
(GKS Katowice),
Grzegorz Rogala
(GKS Katowice),
Marko Roginić
(Górnik Łęczna),
Maksymilian Rozwandowicz
(Zagłębie Sosnowiec),
Sebastian Rudol
(Motor Lublin),
Igor Sapała
(Wisła Kraków),
Damian Sędzikowski
(Motor Lublin),
Jeppe Simonsen
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Maksymilian Sitek
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Dominik Sokół
(Zagłębie Sosnowiec),
Milan Spremo
(Wisła Płock),
Nikola Srecković
(Wisła Płock),
Piotr Starzyński
(Górnik Łęczna),
Paweł Szostek
(Zagłębie Sosnowiec),
Dawid Szot
(Wisła Kraków),
Jakub Szrek
(Odra Opole),
Mateusz Szwoch
(Wisła Płock),
Jakub Szymański
(Wisła Płock),
Krystian Tabara
(Znicz Pruszków),
Bartosz Talar
(Wisła Kraków),
Jerzy Tomal
(Resovia Rzeszów),
Alan Uryga
(Wisła Kraków),
Marcin Urynowicz
(Resovia Rzeszów),
Jakub Wawszczyk
(Znicz Pruszków),
Tomasz Wełna
(Polonia Warszawa),
Kacper Wełniak
(Motor Lublin),
Jesper Westermark
(Wisła Płock),
Michał Willmann
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Oliwier Wojciechowski
(Polonia Warszawa),
Filip Wójcik
(Motor Lublin),
Norbert Wojtuszek
(GKS Tychy),
Jakub Wróbel
(KS Nieciecza),
Michał Żebrakowski
(Motor Lublin),
Piotr Żemło
(Odra Opole),
Nikodem Zielonka
(Zagłębie Sosnowiec),
Marcel Ziemann
(Zagłębie Sosnowiec),
Mateusz Ziółkowski
(Podbeskidzie Bielsko-Biała),
Łukasz Zjawiński
(Lechia Gdańsk)