Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 4:0 (Mosiejko 61', 81', Łyszyk 73', Węsierski 88')

Arka II : Moczadło - Babiński (80' Ziarkowski), Sikorski (84' Wieczorek), Chmielnicki, Wawszczyk (80' Polański) - Mosiejko, Olszewski, Błąd, Wośk (66' Łyszyk), Wojowski - Węsierski
Powiśle: Kowalski - Hadrysiak, Krysiński, Maluchnik, Berk, Galeniewski, Orłowski (62' Maciej Pietrzyk), Muller (74' Kulas), Mateusz Pietrzyk, Ł.Olszewski (80' Majewski), Gruszewski (62' Przybyszewski)

Powiśle Dzierzgoń zajmowało przed tą serią gier trzecie miejsce w tabeli IV ligi. Rezerwy Arki, wzmocnione Mosiejką, Błądem i Wojowskim, wygrały zdecydowanie, choć bramki padały dopiero w drugiej części spotkania. Najpierw na listę strzelców wpisał się Damian Mosiejko, który skutecznie dobił wykonywany przez siebie rzut karny. Dwanaście minut później było już 2:0, a do siatki rywali trafił wprowadzony na boisko w drugiej połowie Andrzej Łyszyk. Druga drużyna Arki nie zwalniała tempa i w ostatnich dziesięciu minutach podwoiła prowadzenie. W 81. minucie swoją drugą bramkę zdobył Mosiejko, a na trzy minuty przed końcem wynik ustalił świetnym uderzeniem Mateusz Węsierski.

Rezerwy mają na koncie 15 punktów zdobytych w ośmiu meczach i zajmują siódme miejsce w tabeli IV ligi. Tracą jednak zaledwie 3 punkty do lidera - drużyny Jaguara Kokoszki. Za tydzień nasza druga drużyna zmierzy się na wyjeździe z GTS-em Kolbudy, zajmującym czternaste miejsce w tabeli.