Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 0:7 (Lewicki 27' 53' 57' 86', Sobieraj 31', Błąd 48', Stolc 51'k)

Arka II: Arkadiusz Moczadło - Tadeusz Socha, Przemysław Stolc, Krzysztof Sobieraj, Maciej Kozakowski (60' Damian Gębiś) - Jakub Kłosowski (69' Mikołaj Gabor), Damian Mosiejko (69' Oskar Sikorski), Rashid Yussuff, Adrian Błąd - Szymon Lewicki, Paweł Abbott (60' Mateusz Węsierski)

W meczu 3. kolejki trener Robert Wilczyński wystawił bardzo silny skład, w którym ponad połowę stanowili zawodnicy pierwszego zespołu. Uwagę przykuwa zwłaszcza nazwisko Abbotta, dla którego był to pierwszy występ po kontuzji i rehabilitacji. Obok niego zagrała druga gdyńska "wieża" - Lewicki. I to właśnie ten zawodnik w 27 minucie otworzył wynik meczu, a już kilka minut później na 2:0 podwyższył nie słynący przecież z tego typu zachowań pod bramką rywala Sobieraj. Druga połowa to już prawdziwa demolka gospodarzy. Aż trzy gole dorzucił Lewicki, a po jednym Błąd i Stolc z karnego. Tym samym pogrom stał się faktem i Arka II wygrała w Kartuzach aż 7:0! Warto odnotować też dwie asysty Kłosowskiego, który tym samym ma już na koncie po dwa gole i asysty.