1. Przeciągnij i upuść logo Naszej strony widoczne z prawej strony na ikonę strony startowej (domek) na pasku przeglądarki
  2. Potwierdź wybór, klikając "Tak"
Inna droga:
Dla sytemu Windows

  1. Wybrać zakładkę Narzędzia
  2. Następnie Opcje
  3. W zakładce Ogólne, wpisz http://www.arkowcy.pl/ w polu Strona startowa i potwierdzić klikając "OK".

Dla sytemu Mac OS

  1. W górnym menu wybierz Firefox
  2. Kliknij Preferencje
  3. W zakładce Ogólne, wpisz http://www.arkowcy.pl/ w polu Strona domowa i gotowe!
( zamknij okno )

Arkowcy.pl » Nowy stadion w Gdyni

Nowy stadion piłkarski w Gdyni


Arkowcy.pl na YouTube
Ukryj reklamę

STADION PIŁKARSKI w GDYNI

Najbardziej aktualne zdjęcia oraz filmy promujące otwarcie obiektu

Stadion w liczbach:
 

Stadion w liczbach
Kategoria UEFA
***
Powierzchnia zabudowy  8.900 m2
Kubatura 140.138 m3
Powierzchnia dachu
10.040m2
Kamery monitorujące
220
Głośniki
160
Konstrukcja zadaszenia
645 t
Betonu zużyty do wybudowania trybun
13.000 m3
wieże oświetleniowe
4 wieże, każda o mocy 2000 lx
Pojemność
15.139 miejsc
Pojemność sektora gości 911 miejsc


 

Podział na sektory

fot.Amstel fot.Amstel

fot.Amstel fot.Amstel

fot.Amstel fot.Amstel

fot.Amstel fot.Amstel

fot.Amstel fot.Amstel

fot.Amstel fot.Amstel

fot.Amstel fot.Amstel

Postęp prac budowy można było obserwować w naszej GALERII, na forum skyscrapercity.com oraz na ARKA-TV


data: 2009-08-25 12:27 wyswietleń: 198187 źródło: własne


Kalendarz Gdyńskiego Kibica

I Liga: ARKA - GKS Bełchatów

14:45÷16:45 | 26-04-2014 | za 3 dni

Gdynia, Stadion Miejski

Kalendarz w formacie iCalendar (.ics)

I liga piłkarska

Sezon 2013/2014

[ Pełna tabela ]
1. GKS Bełchatów 26 | 48 | (36-19)
2. Górnik Łęczna 25 | 47 | (33-18)
3. Arka Gdynia 25 | 42 | (39-24)
4. Dolcan Ząbki 26 | 41 | (46-30)
5. Olimpia Grudziądz 26 | 39 | (29-34)
6. GKS Katowice 26 | 38 | (32-31)
7. Wisła Płock 26 | 37 | (26-26)
8. Sandecja Nowy Sącz 26 | 36 | (23-27)
 

III liga piłkarska

Sezon 2013/2014

[ Pełna tabela ]
1. Kotwica Kołobrzeg 23 | 44 | (48-24)
2. Drawa Drawsko Pomorskie 23 | 40 | (38-27)
3. Bałtyk Koszalin 23 | 39 | (38-18)
4. Kaszubia Kościerzyna 23 | 39 | (35-28)
5. Gwardia Koszalin 23 | 38 | (24-17)
6. Lechia II Gdańsk 23 | 35 | (47-38)
7. Pogoń II Szczecin 23 | 35 | (43-40)
8. Pomorze Potęgowo 23 | 33 | (32-41)
9. Arka II Gdynia 23 | 32 | (32-26)
 

Opinie Kibiców:

Redakcja Serwisu Kibiców www.Arkowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze do artykułów. Jednocześnie informujemy, iż komentarze są moderowane i redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia. Wszystkie komentarze niezwiązane z treścią newsa będą usuwane. Do dyskusji służy FORUM
autor: 
treść: 
 
pytanie:  W celu weryfikacji, w poniższe pole proszę wpisać `1929`
odpowiedź: 
 
W 21 wieku filary podtrzymujace dach to zenada!
kibice siedzacy za filarami powinni miec bilety za darmo.co to za projekt?lipa
1# 2009-12-12 17:54 ~arkowiec
szkoda ze przyjeli ten projekt.chyba na sile zeby wszystkim zamknac modry.pozdrowienia
2# 2009-12-12 17:57 ~arkowiec
Mi Się Podoba stadion ... filary cóż stadion pomieści 15 tys. osób a tak to na mecz max. kibiców będzie 12-13 no na pewno nie będzie 15 tys więc każdy siądzie żeby tego filara nie widział projekt moim zdaniem lepszy od pierwszego

PS:Jeste
3# 2009-12-21 14:08 ~Niebieski
w 1 rzędzie 12-13 tys.
czy będzie należał do miasta Gdynia czy do Arki :P
4# 2009-12-21 14:09 ~Niebieski
Proszę was nie ośmieszajcie się swoimi tekstami.
Może na stadionie nie będzie filarów to tylko projekt zobaczmy za rok a nawet jak by były czy komuś to przeszkadza moim zdaniem nikomu powinniśmy być dumni z Gdyńskiego Miasta i z KLUBU ,że Mod
5# 2009-12-21 19:06 ~Arkowiec z babich dołów
jest takie powiedzenie- jak sie nie ma co sie lubi-to sie lubi to co ma....
to sie tyczy do nowego stadionu . Ja to sie wogole ciesze,ze miasto wreszcie zaczelo budowac ten stadion.Juz na Ejsmonda mieli budowac....przed laty-wiec lepszy taki niz ten kurn
6# 2010-01-03 14:32 ~szczur
niestety ale brzydki ten stadion i to bardzo
7# 2010-01-05 23:46 ~ja
teraz pewnie Arka podczas budowy bedzie miala slaby doping
8# 2010-01-14 17:15 ~lechista
Arka zawsze była w czołÓwce w Polsce w ULTRASACH, więc o doping się nie martw.Nie wiem o co wam chodzi ,ciągle narzekacie a ten stadionik nam w zupełności wystarczy.
9# 2010-02-11 10:51 ~Piter
moim zdaniem Wasz stadion będzie bardzo ładny, funkcjonalny i co najważniejsze typowo piłkarski co akurat mnie najbardziej odpowiada :)
Pozdrowienia z Poznania :)
10# 2010-02-14 18:21 ~Kolejorz77
ale z drugiej strony jakie oprawy (cenzura) można na tych filarach wieszać : 0
11# 2010-02-27 15:00 ~TPAG
stadion będzie całkiem niezły, wysokie trybuny, mam nadzieje , że nie zawiedzie frekwencja nie zawiedzie...
12# 2010-03-22 08:42 ~
Nie wiem mi sie tam ten stadion podoba ja osobiście bede tesknic za naszym starym stadionem ale za to bedziemy miec luksusyxd Wiecej kibiców bedzie mogło przychodzić na mecze a okrzyk bedzie słychać daleko od stadionu ! :D
13# 2010-04-10 13:01 ~AnkaAG
stadion naprawdę bardzo ładny...nie wiem czego sie czepiacie... co wy chcieliscie?? w gdyni stadion na 40tys?? zaloze sie ze i komplet tutaj na kazdym meczu nie bedzie... moze jak zagraja z Wisla, czy Lechem... kto wie, moze za rok w pucharach:-)
14# 2010-04-14 17:12 ~kibic lecha poznan
z wyjatkiem tych filarow stadion calkiem si
15# 2010-04-26 20:52 ~
opużnienie jest spowodowane tym ze budimeeks zatrdnia na czarno i placi 7 zl na godzine
16# 2010-04-26 21:55 ~arkowiec
Mam nadzieję że na wiosne następnego sezonu zasiądziemy na tym stadionie:) nie narzekajmy wkońcu zaczeli budować według mnie nie ma co nikogo chwalić jesli 5 lat sie zaczyna budowac wiec nie mam szacunku do tych ludzi którzy tym zarządzają ale
17# 2010-04-27 13:56 ~AG
Oby w tym roku ukończyli, w końcu coś się ruszyło z budową stadionów w Polsce. A taki na 15 tys jest wystarczający na Gdynie. Po co większy jak "w europejskich pucharach" można by grać na stadionie w Gdańsku :)
18# 2010-05-10 11:06 ~greg
w euro pucharach w gdansku? pomysl troche - dlaczego mamy tam grac jak mamy swój, a druga sprawa to że przez najblizsze kilkanascie lat europuchary nam nie grożą
19# 2010-05-11 12:54 ~c
szczesliwie bedziemy grac w ekstraklasie, miejmy nadzieje ze bedzie 9-10 tys na meczach, na wiecej bym nie liczyl (wylaczajac derby)
20# 2010-05-18 19:37 ~1968
juz nie moge sie doczekac pierwszego meczu.ladny stadion+wierni kibice=KOCHANA ARECZKA
21# 2010-06-03 00:54 ~archie
wiecie co. zacząłem pracować na tym stadionie. przyjechaliśmy na wielka robotę a wyjechaliśmy po kilku dniach. kolizje poprzedników wyeliminowały zaplanowana nasza prace.teraz dopiero będziemy za kilka tygodni. jesteśmy opóźnieni z pracami. i
22# 2010-08-06 14:09 ~aaa
Powiem tak, nie to ze sie nie ciesze ze bedzie nowy stadion, ale jak patrze jaka zenade oni robia, to plakac mi sie chce... nie dosc ze beda juz wszystkim dobrze znane slupy, to jeszcze ten dach bedzie siegal, nie wiem, max do polowy trybun? przynajmniej
23# 2010-08-23 11:20 ~turzyn
TEN DACH TO K... PORAŻKA !!! KTO BEDZIE MIAŁ BILETY W DOLNYCH RZEDACH TEN MOKNIE !!!
24# 2010-08-23 13:29 ~SŁAW
W Górnych rzędach też zmoknie !!!
forum.arkowcy.pl/index.php?topic=29002.2550
25# 2010-09-19 12:13 ~bob
JA TAM SIĘ CIESZE ŻE BĘDZIE NOWY STADION,KTÓRY BĘDZIE NASZA WIZYTÓWKĄ,NIE BĘDE TĘSKNIŁ ZA STARYM CHYBA ŻE NA EJSMONDA
26# 2010-09-28 13:45 ~Grzegorz G
No macie racje z tym zadaszaniem , ludzie zmokną . dlatego zawsze na górną trybunę pod dachem zawsze bd wykupione bilety .
27# 2010-10-18 20:34 ~Sławno
nowe powiedzenie może powstanie z deszczu za słup :)
28# 2010-11-14 19:45 ~pel
a mi się podobają te słupy, na pewno fajnie będzie wieszało się sektorówki.
29# 2010-11-29 22:07 ~ULTRAS
młyn bedzie na sektorze GÓRKA. Dobrze mowie ??
30# 2010-12-02 17:02 ~AG!
~AG dobrze mówisz :) Młyn to sektor - GÓRKA :)
31# 2010-12-23 20:31 ~TAG
Z kamery, z daleka wszystko wygląda cud, miód, maliny, ale jak był ten dzień otwarty i zobaczyłem te krzesełka z bliska to aż mnie zemdliło.Całe połamane, poniszczone, w ptasich odchodach i błocie.Masakra.To chyba zrobili celowo żeby nie siedzieć tylko dopingować.
32# 2011-01-17 23:51 ~yyy
Podoba mi się wasz stadion, ale krzesełka to macie jak na Legii... co to za dziwaczna moda z tym przemieszaniem kolorów? Dla mnie wygląda to nijak... Pozdro
33# 2011-02-15 18:53 ~Wiślak
Extra Stadion nie mozna go poröwnywac do naszego starego Stadionu!Goräce pozdrowienia od kibicöw Hannover96!!!
34# 2011-02-15 22:25 ~Pitbul1
To jak dobrze liczę to do klatki wejdzie max 700 głów (4% stadionu) chyba że zarząd nie będzie robił szopek z pulami.
35# 2011-02-16 09:51 ~Z.S.1906
Klatka pomieści maksymalnie 911 osób, natomiast przepisowe 5% pojemności stadionu to 750 osób i tyle będzie wpuszczanych kibiców gości na mecze "podwyższonego ryzyka"