Arka Gdynia – Olimpia Grudziądz 4:1 (1:1) ( Michał Nalepa 39' (karny), Maciej Jankowski 67', 79', Marcus 90' – Konrad Handzlik 18')

Arka (1. połowa): Kacper Krzepisz – Michael Olczyk, Christian Maghoma, Adam Danch, Adam Marciniak –Marko Vejinović, Azer Busuladzić – Kamil Antonik, Michał Nalepa, Nando – Rafał Siemaszko

Arka (2. połowa): Kacper Krzepisz – Damian Zbozień, Christian Maghoma, Adam Marciniak, Samu Araujo – Adam Danch, Marcin Budziński – Marcus da Silva, Dawit Skhirtladze (66' Kamil Antonik), Miguel Quintais – Maciej Jankowski

Olimpia (1. połowa): Łukasz Sapela – Damian Ciechanowski, Ivan Oceanas, Lukas Duriska, Remigiusz Szywacz – Maciej Kona, Robert Ziętarski, Elvir Maloku, Omar Monterde, Konrad Handzlik – Joao Augusto

Olimpia (2. połowa): Szymon Lewandowski – Damian Ciechanowski (50' Florian Pfertzel), Ivan Oceanas, Mohamed Medfai – Omar Monterde (55' Sebastian Kamiński), Maciej Kona (60' Bartosz Nowicki), Dominik Frelek,Piotr Janczukowicz – Konrad Handzlik (80' Robert Ziętarski),Joao Augusto (63' Maciej Twarowski)

W meczu sparingowym rozegranym w Gniewinie podopieczni Aleksandara Rogicia zwyciężyli z I-ligową Olimpią Grudziądz 4:1. Dubletem popisał się Maciej Jankowski, a po jednym trafieniu dołożył z rzutu karnego Michał Nalepa i Marcus da Silva. Dla drużyny z Grudziądza bramkę honorową zdobył Konrad Handzilk po błędzie indywidualnym Michaela Olczyka. W barwach Arki gościnnie wystąpił 20-letni Miguel Quintais, który ostatnimi czasy trenuje z żółto-niebieskimi. To 20-letni napastnik mogący również grać na lewej stronie pomocy.