Goran Cvijanović pożegnał się z Arką. Słoweniec rozwiązał umowę z naszym klubem za porozumieniem stron.

33-letni ofensywny pomocnik trafił do Gdyni przed sezonem 2018/2019. W swoim debiucie w żółto-niebieskich barwach zdobył Superpuchar Polski po zwycięstwie 3:2 nad Legią w Warszawie. Później było jednak już tylko gorzej. Zawodnik jesienią przegrywał rywalizację o miejsce w składzie z rewelacyjnie grającym Michałem Janotą, a wiosną także nie potrafił podnieść się z ławki rezerwowych. Wystąpił 16 razy w Ekstraklasie i dwukrotnie w Pucharze Polski. Mimo roli rezerwowego i niewielkiej liczby minut zdołał jednak zanotować 4 asysty. Częściej Słoweniec grał w IV-ligowych rezerwach Arki. Przed startem obecnego sezonu wydawało się, że Cvijanović będzie jednym z wygranych obozu przygotowawczego - w sparingach dostawał szanse w pierwszym składzie Arkowców, wybiegł też w wyjściowej jedenastce gdynian na inauguracyjne spotkanie Ekstraklasy przeciwko Jagiellonii. Pomocnik rozegrał jednak fatalną pierwszą połowę, po której został zmieniony. Więcej okazji do rehabilitacji już nie otrzymał. Dziś Arka poinformowała o rozwiązaniu mającej obowiązywać do końca trwającego sezonu umowy z piłkarzem.

Goranowi życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.