Gol Jakuba Kłosowskiego i asysta Macieja Kozakowskiego w III lidze – to najważniejsze osiągnięcia zawodników wypożyczonych z Arki do drużyn niższych klas rozgrywkowych w minionej serii gier.

I liga

Bytovia Bytów Maksymiliana Hebla pokonała na wyjeździe Łódzki Klub Sportowy 3:2, jednak 21-letni pomocnik spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Szymon Nowicki pojawił się na boisku w 66. minucie wyjazdowego meczu Chrobrego Głogów z Odrą Opole. Nie zdołał jednak odwrócić losów spotkania przegranego przez głogowian 0:3. Oskar RepkaJakub Bach nie grali.

Piątą porażkę w ósmym meczu poniosła Garbarnia Kraków, która tym razem przegrała w Suwałkach z Wigrami 1:2. Trener beniaminka I ligi nie zdecydował się skorzystać z usług Mateusza Węsierskiego.

II liga

Jedynym piłkarzem spośród tercetu wypożyczonego do wejherowskiego Gryfa, który zagrał w tej kolejce, był Szymon Więckowicz – tradycyjnie rozegrał on 90 minut w bramce drużyny ze Wzgórza Wolności, która tym razem zremisowała u siebie z Siarką Tarnobrzeg 1:1. Oskar SikorskiOskar Ryk pozostali na ławce rezerwowych.

Bartosz Nowicki w barwach Olimpii Elbląg zameldował się na murawie w 82. minucie domowej potyczki z GKS-em Bełchatów, którą jego zespół przegrał 0:1.

Mikołaj Gabor tym razem nie otrzymał szansy występu w spotkaniu Olimpii Grudziądz, która zwyciężyła Górnika Łęczna na wyjeździe 3:1.

Regularnie gra za to Jakub Wawszczyk w Radomiaku. 20-letni pomocnik znów rozegrał cały mecz, ale jego drużyna zaledwie zremisowała wyjazdowy mecz w Stalowej Woli ze Stalą 0:0, co dla chcących powalczyć o awans radomian stanowiło rozczarowanie.

III liga

Chemik Bydgoszcz wygrał wyjazdowe starcie z Bałtykiem Koszalin 3:2, ale Dorian Affeld w tym spotkaniu nie wystąpił.

Nie zatrzymuje się KP Starogard Gdański. Podopieczni Łukasza Kowalskiego tym razem ograli u siebie Gwardię Koszalin 2:0. Maciej Kozakowski po raz kolejny zapisał na swoim koncie pełne 90 minut, a także zanotował asystę. Krzysztof Krakowiak pojawił się na placu gry w 67. minucie, kiedy zmienił Kacpra Łazaja, i obejrzał żółty kartonik.

Debiutancką bramkę w barwach Raduni Stężyca strzelił w tej kolejce Jakub Kłosowski. 20-letni napastnik otworzył wynik domowej potyczki z Wierzycą Pelplin, zakończonej ostatecznie rezultatem 2:0. Kuba zagrał cały mecz, z kolei Adrian Polański na murawie się nie pojawił.