I LIGA:

Maksymilian Hebel pozostał na ławce Bytovii Bytów w wygranym przez bytowian 2:0 wyjazdowym meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Bytovia grała w dziesiątkę od 47. minuty, kiedy czerwoną kartką został ukarany ich bramkarz, Andrzej Witan. Mimo to przyjezdni potrafili sięgnąć po 3 punkty na boisku jednego z faworytów wyścigu po awans do ekstraklasy. W 64. minucie wynik otworzył Michał Stasiak, a w szóstej minucie doliczonego czasu gry zwycięstwo przypieczętował wprowadzony w końcówce Sławomir Duda. Bytovia znakomicie rozpoczęła sezon, zdobywając 6 punktów w dwóch meczach przy bilansie bramek 5:1. Za tydzień do Bytowa przyjedzie Ruch Chorzów.

Jakub Wawszczyk także nie pojawił się na boisku. Jego Olimpia Grudziądz ograła 2:0 Wigry Suwałki. Gole strzelali obcokrajowcy - Fin Ville Salmikivi i Słoweniec Miha Goropevšek. Olimpia podobnie jak Bytovia ma na koncie komplet punktów. Podopieczni Jacka Paszulewicza nie stracili jeszcze gola. W 3. kolejce zagrają ze Stalą Mielec.

TABELA I LIGI

II LIGA:

Arkadiusz Moczadło spędził 90 minut na ławce GKS-u Bełchatów, który pokonał u siebie 3:1 Garbarnię Kraków. Rywal Moczadły w bramce bełchatowian, Paweł Lenarcik, wpuścił gola po strzale Petara Borovićanina. Wcześniej gospodarze objęli prowadzenie za sprawą Bartłomieja Bartosiaka. Jeszcze przed przerwą na 2:1 strzelił Łukasz Pietroń, a po przerwie wynik ustalił Dawid Flaszka. Bełchatowianie zdobyli pierwsze punkty w tym sezonie. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola.