Stomil wciąż nie może być pewny utrzymania w pierwszej lidze. Olsztynianie we wczorajszym meczu ulegli na własnym boisku Olimpii Grudziądz 1:3. Do przerwy goście prowadzili po golu Adama Banasiaka, w drugiej połowie dwa gole dołożył Damian Michalik. Gospodarze odpowiedzieli jedynie golem Karola Żwira. Paweł Wojowski pojawił się na placu gry w 62. minucie, zmieniając Grzegorza Lecha. Olimpia prowadziła wtedy 2:0.

Na dwie kolejki przed końcem Stomil jest na 13. miejscu w lidze, z przewagą sześciu punktów nad miejscem barażowym i strefą spadkową. Przed nimi jeszcze mecze z Bytovią i Wigrami. Olimpia znajduje się na trzecim miejscu ze stratą punktu do miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy.

Wojo rozegrał do tej pory 12 meczów w barwach Stomilu (2 w wyjściowym składzie) i zdobył 2 bramki.