Z trójki piłkarzy wypożyczonych do klubów pierwszej ligi tylko jeden cieszył się w weekend z wygranej. Podbeskidzie wygrało w Mielcu ze Stalą 1:0. Szymon Lewicki pojawił się na boisku w 77. minucie meczu, zmieniając Michała Janotę. Zwycięskiego gola dla Górali strzelił Łukasz Hanzel. Drużyna Jana Kociana zajmuje 7. miejsce ze stratą czterech punktów do lokaty dającej awans do ekstraklasy.

Paweł Wojowski wybiegł na boisko w pierwszym składzie Stomilu w meczu z liderem z Nowego Sącza. W 27. minucie Wojo sprokurował rzut karny dla Sandecji, ale Michał Leszczyński obronił uderzenie Grzegorza Barana. Sądeczanie jednak jeszcze przed przerwą wyszli na dwubramkowe prowadzenie, które zmniejszył w 51. minucie Krzysztof Szewczyk. Paweł Wojowski został zmieniony w przerwie przez Patryka Kuna. Stomil zajmuje 13. miejsce w lidze.

Grzegorz Tomasiewicz pojawił się w wyjściowym składzie Pogoni Siedlce na domowy mecz z GKS-em Katowice. Obchodzący dwa dni temu urodziny pomocnik został zmieniony w 73. minucie, a Pogoń uległa rywalom 0:1. Siedlczanie zajmują 10. miejsce w tabeli.

TABELA I LIGI

W II lidze Błękitni Stargard wygrali 1:0 z Polonią Bytom. Mateusz Czapłygin wszedł na boisko w 88. minucie spotkania, zmieniając Roberta Brzęczka.

Olimpia Zambrów uległa u siebie Rakowowi Częstochowa po golu z 79. minuty meczu. Jakub Bach rozegrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką. Sebastian Szerszeń pojawił się na boisku w 70. minucie.

Gryf Wejherowo prowadził po golu Marczaka, ale przegrał na wyjeździe z Legionovią, tracąc dwie bramki w końcówce meczu. Dawid Tomczak pozostał na ławce rezerwowych. Andrija Waceby zabrakło w osiemnastce meczowej.

TABELA II LIGI

KS Chwaszczyno przegrywało u siebie z Sokołem Kleczew już 1:3. Straty odrobili jednak piłkarze wypożyczeni z Arki. W 60. minucie do siatki trafił Mateusz Węsierski, a minutę przed końcem remis dał KS-owi Adam Wolak. Obaj rozegrali cały mecz. Ponadto na boisku pojawili się Patryk Regulski, Błażej Niciński, Maksymilian Hebel (wszyscy 90 minut) i Jakub Wawszczyk (88 minut).

TABELA III LIGI, GRUPY II

Tomasz Wojcinowicz wystąpił w spotkaniu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie z Pelikanem Łowicz. Gospodarze wygrali 3:1 i prowadzą w tabeli grupy pierwszej III ligi. Kamil Kotkowski  rozegrał cały mecz i zachował czyste konto w meczu w którym jego Sokół Ostróda zremisował bezbramkowo z MKS-em Ełk. Dawid Kędra stracił miejsce w bramce Lechii Tomaszów Mazowiecki i nie wystąpił w meczu przegranym przez jego drużynę 1:3 z Ursusem Warszawa.

TABELA III LIGI, GRUPY I

Saibou Keita pojawił się na boisku w 69. minucie meczu w którym jego Egersunds zremisowało na wyjeździe 1:1 z Vindbjart FK. Keita został ukarany żółtą kartką. To jego drugi występ w sezonie. Egersunds po 4. meczach zajmuje 5. miejsce w tabeli III ligi norweskiej.