Reprezentacje U-20 Polski i Włoch zmierzyły się dziś w Pile w ramach Turnieju Czterech Narodów. Polacy przegrywali od 52. minuty, kiedy z karnego trafił Riccardo Orsolini. Biało-czerwoni odrobili jednak straty z nawiązką, w ciągu sześciu minut zdobywając trzy gole. Do siatki gości trafiali Konrad Michalak, Karol Angielski i Grzegorz Tomasiewicz. Pomocnik wypożyczony z Arki do Pogoni Siedlce pojawił się na boisku w 60. minucie meczu, zmieniając Oktawiana Skrzecza.

W poniedziałek 27 marca kadra U-20 zmierzy się z Grecją w spotkaniu towarzyskim, które zostanie rozegrane we Włocławku. Początek o 17:30.

Polska 3-1 Włochy
Konrad Michalak 70, Karol Angielski 74, Grzegorz Tomasiewicz 76 - Riccardo Orsolini 52 (k)

Polska: Bartłomiej Drągowski - Paweł Stolarski, Mateusz Wieteska, Paweł Bochniewicz, Jakub Bartosz - Oktawian Skrzecz (60' Grzegorz Tomasiewicz), Damian Rasak (86' Jakub Piotrowski), Filip Jagiełło (83' Rafał Makowski), Robert Janicki (60' Robert Bartczak), Mateusz Wdowiak (46' Konrad Michalak) - Oskar Zawada (60' Karol Angielski)