1. Przeciągnij i upuść logo Naszej strony widoczne z prawej strony na ikonę strony startowej (domek) na pasku przeglądarki
  2. Potwierdź wybór, klikając "Tak"
Inna droga:
Dla sytemu Windows

  1. Wybrać zakładkę Narzędzia
  2. Następnie Opcje
  3. W zakładce Ogólne, wpisz http://www.arkowcy.pl/ w polu Strona startowa i potwierdzić klikając "OK".

Dla sytemu Mac OS

  1. W górnym menu wybierz Firefox
  2. Kliknij Preferencje
  3. W zakładce Ogólne, wpisz http://www.arkowcy.pl/ w polu Strona domowa i gotowe!
( zamknij okno )

Arkowcy.pl » Konferencja przed meczem z Widzewem

Zapraszamy na zapis konferencji przed meczem Arki z Widzewem Łódź. Wzięli w niej udział tradycyjnie trener Dariusz Pasieka, który odpowiadał między innymi na pytania o Rafała Siemaszko i Gio Duarte, który wraz z Miro Bożokiem także wziął udział w konferencji.


Arkowcy.pl na YouTube
Ukryj reklamę

Dariusz Pasieka: Witam po dłuższej przerwie. Cała drużyna oprocz Adriana Sulimy jest do dyspozycji, wszyscy z kadry wrócili zdrowi i brali już udział w treningu. Nasz najbliższy przeciwnik grał z podobnymi drużynami co my, ale wygrana w Kielcach na pewno daje do myślenia. Po awansie grają ze zdwojoną energią, prezentują twardą piłkę, walczą od pierwszej do ostatniej minuty. W składzie mają groźnych Litwinów, musimy uważać zwłaszcza na Szernasa, który w reprezentacji Litwy strzelił ostatnio zwycięską bramkę. My musimy grać "swoje", solidnie w obronie i szukać szans z przodu. Liczymy na kolejne 3 punkty w Gdyni.

 

Miroslav Bożok: Nie mam jakiejś konkretnej ulubionej pozycji na boisku. Jestem pomocnikiem i mogę grać na każdej pozycji w tej formacji, bez różnicy z której strony czy w środku.

 

Gio Duarte:Jestem tu miesiąc czasu, sfinalizowałem nareszcie wszystkie sprawy papierkowe. Mam nadzieję grać jak najwięcej, ciężko trenuję i chcę jak najszybciej pomóc drużynie.


Pytania do Dariusza Pasieki:

 

Czy ma Pan znaki zapytania odnośnie składu?

Każdy ciężko trenuje i może zagrać, a obojętnie kto by nie zagrał liczę na niego. Giovanni ciężko pracuje i wiążemy z nim ogromne nadzieje, w najbliższym czasie wniesie na pewno do naszej drużyny pozytywne elementy i ma szansę już w sobotę znaleźć się w meczowej osiemnastce.

 

Jaka jest szansa, że Rafał  Siemaszko zagra od początku?

Każdy z napastnikow ma szansę zagrać  od początku. Rafał ciężko pracuje i bardzo mu zalezy by grać, robi szybkie postępy w przygotowaniu fizycznym. Czy zagra od początku? Nie chciałbym się na dzień dzisiejszy wypowiadać na ten temat.

 

Czy najlepszy zawodnik Widzewa - Szernas dostanie na ten mecz "plaster"?

Nie stosujemy takich rzeczy, będzie krycie strefowe także wobec niego.

 

Gdzie Widzew ma najwieksze atuty w składzie?

Myślę, że cała drużyna to kolektyw, nie sądzę by byli groźniejsi z lewej czy prawej strony.

 

Na jakiej pozycji widzi Pan Gio Duarte?

On jest przyzwyczajony do 4-3-3, którego uczył się w Holandii, także pewnych nowości taktycznych musi się nauczyć, ale bardzo liczę na niego, zarówno przy obsadzie boku pomocy i ataku, bo by grać w tej formacji także ma potencjał. Kiedy zagra w podstawowym składzie to zależy tylko od niego.


dodał: mazzano data: 2010-09-09 13:04 wyswietleń: 621 źródło: własne


Kalendarz Gdyńskiego Kibica

Derby ARKA - Lechia Gdańsk (rocznik '95)

13:00÷15:00 | 26-05-2012 | za 5 dni

Gdynia - Narodowy Stadion Rugby

Mecz o mistrzostwo ligi juniorów młodszych!

http://www.arkowcy.pl/artykul,4728,1,juniorzy-mlodsi-derby-z-lechia.html

Ekstraliga: RC ARKA - Juvenia Kraków

16:00÷18:00 | 26-05-2012 | za 5 dni

Gdynia - Narodowy Stadion Rugby

WSTĘP WOLNY!

I Liga: RC ARKA II - Skra Warszawa

18:15÷20:15 | 26-05-2012 | za 5 dni

Gdynia - Narodowy Stadion Rugby

WSTĘP WOLNY!

I Liga: ARKA - Pogoń Szczecin

17:00÷19:00 | 27-05-2012 | za 6 dni

Gdynia - Stadion GOSiR - Bojkot, Wszyscy widzimy się przed Stadionem!

http://www.arkowcy.pl/artykul,4722,1,arka-gdynia-pogon-szczecin-27-05-2012-mobilizacja-przed-stadion.html

Kalendarz w formacie iCalendar (.ics)

I liga piłkarska

Sezon 2011/2012

[ Pełna tabela ]
1. Piast Gliwice 33 | 61 | (54-40)
2. Zawisza Bydgoszcz 33 | 59 | (47-36)
3. Pogoń Szczecin 33 | 58 | (52-30)
4. Kolejarz Stróże 33 | 56 | (38-32)
5. KS Nieciecza 33 | 55 | (42-26)
6. Bogdanka Łęczna 33 | 53 | (50-37)
7. Arka Gdynia 33 | 51 | (50-39)
8. Ruch Radzionków 33 | 48 | (45-46)
 

IV liga piłkarska

Sezon 2011/2012

[ Pełna tabela ]
1. Arka II Gdynia 28 | 65 | (85-22)
2. Polonia Gdańsk 28 | 57 | (57-26)
3. Orlęta Reda 28 | 52 | (57-29)
4. Potok Pszczółki 28 | 50 | (53-40)
5. Wietcisa Skarszewy 28 | 49 | (50-42)
6. Powiśle Dzierzgoń 28 | 48 | (45-38)
7. Wierzyca Pelplin 28 | 44 | (46-38)
8. Pomorze Potęgowo 28 | 43 | (45-39)
 

Opinie Kibiców:

Redakcja Serwisu Kibiców www.Arkowcy.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze do artykułów. Jednocześnie informujemy, iż komentarze są moderowane i redakcja zastrzega sobie prawo do ich usunięcia. Wszystkie komentarze niezwiązane z treścią newsa będą usuwane. Do dyskusji służy FORUM
Brak opinii kibiców na wybrany temat.