Statystyki III liga, gr. II Sezon 2023/2024
12
11
9
8
7
6
Dawid Bałdyga
(Polonia Środa Wielkopolska),
Szymon Cybulski
(Flota Świnoujście),
Szymon Kurczak
(Vineta Wolin),
Adam Ładziak
(Świt Skolwin),
Miłosz Manuszewski
(Gedania Gdańsk),
Krystian Sanocki
(Zawisza Bydgoszcz),
Eryk Sobków
(GOSRiT Luzino),
Bartosz Zalewski
(Gedania Gdańsk),
Karol Zieliński
(KP Starogard Gdański)
5
Łukasz Grabowski
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Michał Grobelny
(Sokół Kleczew),
Olaf Korczakowski
(Pogoń II Szczecin),
Siergiej Krawczenko
(Unia Solec Kujawski),
Jędrzej Kujawa
(Świt Skolwin),
Sebastian Pacek
(Unia Solec Kujawski),
Bruno Siedlecki
(Polonia Środa Wielkopolska),
Patryk Soboczyński
(Stolem Gniewino),
Błażej Starzycki
(Pogoń II Szczecin),
Hubert Turski
(Pogoń II Szczecin),
Oscar Vidal Mera
(Cartusia Kartuzy),
Marcin Szeibe
(Pogoń II Szczecin /
Unia Swarzędz)
4
Mateusz Bąk
(Pogoń II Szczecin),
Adam Borucki
(Unia Swarzędz),
Mikołaj Chaciński
(KP Starogard Gdański),
Szymon Emche
(Vineta Wolin),
Damian Garbacik
(KP Starogard Gdański),
Mateusz Góra
(Elana Toruń),
Patryk Harkot
(Flota Świnoujście),
Gracjan Hyl
(Pogoń II Szczecin),
Jay Jaskólski
(Elana Toruń),
Antoni Klukowski
(Pogoń II Szczecin),
Kacper Knera
(Elana Toruń),
Marcin Kościelecki
(Elana Toruń),
Przemysław Kostuch
(GOSRiT Luzino),
Tomasz Kowalczuk
(Sokół Kleczew),
Kacper Kowalski
(Elana Toruń),
Dawid Kroczek
(Pogoń II Szczecin),
Miłosz Matuszewski
(Sokół Kleczew),
Mikołąj Mikuła
(KP Starogard Gdański),
Klaudiusz Milachowski
(Polonia Środa Wielkopolska),
Nikodem Parulski
(KP Starogard Gdański),
Kamil Poźniak
(Flota Świnoujście),
Konrad Prawucki
(Błękitni Stargard),
Rafał Remisz
(Świt Skolwin),
Dominik Siwiński
(Świt Skolwin),
Filip Soboń
(Unia Swarzędz),
Konrad Waliszewski
(Gedania Gdańsk),
Łukasz Zenger
(Noteć Czarnków)
3
Szymon Babiarz
(Unia Solec Kujawski),
Amin Doustali
(Pogoń II Szczecin),
Paweł Flis
(Gedania Gdańsk),
Konrad Formela
(GOSRiT Luzino),
Gracjan Goździk
(Świt Skolwin),
Kamil Jakubczyk
(Pogoń II Szczecin),
Kacper Kasperowicz
(Vineta Wolin),
Konrad Kleinschmidt
(KP Starogard Gdański),
Daniel Kozak
(Noteć Czarnków),
Rafał Kruczkowski
(Stolem Gniewino),
Bartosz Krzysztofek
(Flota Świnoujście),
Adrian Laskowski
(Unia Swarzędz),
Fabian Leonowicz
(Zawisza Bydgoszcz),
Marcin Lis
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Mateusz Maluśki
(Unia Swarzędz),
Marek Niewiadomski
(Gedania Gdańsk),
Adam Paliwoda
(Zawisza Bydgoszcz),
Jakub Poręba
(Cartusia Kartuzy),
Kornel Przyborowski
(Cartusia Kartuzy),
Daniel Sławiński
(KP Starogard Gdański),
Paweł Sobczyński
(Stolem Gniewino),
Mateusz Sopoćko
(Sokół Kleczew),
Łukasz Spławski
(Unia Swarzędz),
Roman Zalow
(GOSRiT Luzino),
Bartłomiej Zdunek
(Błękitni Stargard),
Oleksandr Horvat
(Unia Solec Kujawski /
Zawisza Bydgoszcz)
2
Michał Balewski
(Stolem Gniewino),
Kamil Banaczek
(Cartusia Kartuzy),
Jan Chachuła
(Zawisza Bydgoszcz),
Kamil Chiliński
(Sokół Kleczew),
Mateusz Dąbrowski
(GOSRiT Luzino),
Sebastian Deja
(Cartusia Kartuzy),
Krzysztof Dymarski
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Nikodem Fiedosewicz
(GOSRiT Luzino),
Dawid Gruchała-Węsierski
(Vineta Wolin),
Mateusz Gułajski
(Stolem Gniewino),
Błażej Jezierski
(Flota Świnoujście),
Marcin Kaczmarek
(Polonia Środa Wielkopolska),
Bartosz Kalupa
(Noteć Czarnków),
Olivier Kliś
(Błękitni Stargard),
Tymoteusz Klupś
(Unia Swarzędz),
Maciej Kona
(Zawisza Bydgoszcz),
Arkadiusz Korpalski
(Elana Toruń),
Kamil Kuropatwiński
(Elana Toruń),
Adrian Kwiatkowski
(Błękitni Stargard),
Damian Lenkiewicz
(Elana Toruń),
Bartosz Łuczak
(Unia Swarzędz),
Filip Łukasik
(KP Starogard Gdański),
Cyprian Maciejewski
(Zawisza Bydgoszcz),
Kacper Majerz
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Eryk Marcinkowski
(Unia Swarzędz),
Jakub Maszka
(Vineta Wolin),
Dariusz Mienik
(GOSRiT Luzino),
Jan Mierzwa
(Noteć Czarnków),
Fryderyk Misztal
(Stolem Gniewino),
Adam Nagórski
(Vineta Wolin),
Jakub Nawrocki
(Unia Solec Kujawski),
Kacper Nowak
(Świt Skolwin),
Robert Obst
(Świt Skolwin),
Mateusz Ogrodowski
(Błękitni Stargard),
Piotr Okuniewicz
(Zawisza Bydgoszcz),
Jakub Ostrowski
(Vineta Wolin),
Patryk Paczuk
(Świt Skolwin),
Jan Paczyński
(Unia Swarzędz),
Kamil Patelczyk
(Stolem Gniewino),
Krystian Pawlak
(Sokół Kleczew),
Jakub Pek
(KP Starogard Gdański),
Cyprian Poniedziałek
(Vineta Wolin),
Adrian Przyborek
(Pogoń II Szczecin),
Mikołaj Rakowski
(Unia Solec Kujawski),
Yadegar Rostami
(Pogoń II Szczecin),
Sebastian Rugowski
(Zawisza Bydgoszcz),
Michał Sacharuk
(Zawisza Bydgoszcz),
Oskar Śliwowski
(Stolem Gniewino),
Mikołaj Stangel
(Polonia Środa Wielkopolska),
Grzegorz Tarasewicz
(Flota Świnoujście),
Mateusz Walczak
(Noteć Czarnków),
Michał Walczak
(Polonia Środa Wielkopolska),
Kacper Witkowski
(Unia Solec Kujawski),
Kamil Włodyka
(Zawisza Bydgoszcz),
Damian Wojda
(GOSRiT Luzino),
Kacper Wojdak
(Świt Skolwin),
Paweł Wojowski
(Cartusia Kartuzy),
Michał Zachciał
(Noteć Czarnków),
Michał Zimmer
(Sokół Kleczew)
1
Filip Adamski
(Flota Świnoujście),
Jan Andrzejewski
(Sokół Kleczew),
Sebastian Bartlewski
(GOSRiT Luzino),
Euzebiusz Belka
(Stolem Gniewino),
Maciej Biliński
(Stolem Gniewino),
Davis Boateng
(Flota Świnoujście),
Bartosz Borkowski
(Gedania Gdańsk),
Jakub Borowiak
(Unia Swarzędz),
Brajan Burzyński
(Noteć Czarnków),
Fabian Burzyński
(Unia Swarzędz),
Modou Camara
(Unia Solec Kujawski),
Kevin Chinedu
(Polonia Środa Wielkopolska),
Hubert Chołuj
(Unia Solec Kujawski),
Adrian Chopcia
(Unia Swarzędz),
Kamil Dałek
(Unia Swarzędz),
Dawid Drumlak
(Pogoń II Szczecin),
Jakub Duda
(Błękitni Stargard),
Borys Freilich
(Pogoń II Szczecin),
Kacper Gołębiewski
(Pogoń II Szczecin),
Jędrzej Góral
(Pogoń II Szczecin),
Michał Graczyk
(Zawisza Bydgoszcz),
Maciej Ignasiak
(Błękitni Stargard),
Kacper Janiak
(Sokół Kleczew),
Arkadiusz Kaczmarek
(Noteć Czarnków),
Mateusz Kaczorek
(Pogoń II Szczecin),
Julian Kamiński
(Błękitni Stargard),
Paweł Karbowiński
(Elana Toruń),
Marcel Kasprzak
(Świt Skolwin),
Cezary Kępczyński
(Unia Solec Kujawski),
Dawid Kisły
(Świt Skolwin),
Przemysław Kita
(Sokół Kleczew),
Aleksander Kluczyński
(Polonia Środa Wielkopolska),
Gracjan Konieczny
(Sokół Kleczew),
Jan Kopania
(Cartusia Kartuzy),
Tomasz Kotwica
(Stolem Gniewino),
Aleksander Kowalski
(Elana Toruń),
Alan Krauze
(Flota Świnoujście),
Eryk Krysztopowicz
(Noteć Czarnków),
Oskar Kujawka
(Unia Solec Kujawski),
Aleksander Kultys
(Sokół Kleczew),
Jakub Kuzko
(Świt Skolwin),
Bartosz Kuźniarski
(KP Starogard Gdański),
Michał Kwiecień
(Flota Świnoujście),
Fabian Lengiewicz
(Stolem Gniewino),
Kryspin Leśniak
(Vineta Wolin),
Maciej Liśkiewicz
(Błękitni Stargard),
Aleksander Łazarski
(Gedania Gdańsk),
Szymon Łukasiewicz
(Gedania Gdańsk),
Kamil Machałek
(GOSRiT Luzino),
Artur Mąkosa
(KP Starogard Gdański),
Wojciech Mielcarek
(Unia Solec Kujawski),
Emanuel Mikołajczyk
(Polonia Środa Wielkopolska),
Mateusz Młynarczyk
(Zawisza Bydgoszcz),
Wahe Mnacakanjan
(Unia Solec Kujawski),
Kacper Nowak
(Zawisza Bydgoszcz),
Bartosz Nowicki
(Błękitni Stargard),
Szymon Nowicki
(Świt Skolwin),
Jędrzej Osowski
(Noteć Czarnków),
Wiktor Patrzykąt
(Stolem Gniewino),
Kacper Pinkowski
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Kamil Piskorski
(Elana Toruń),
Marcin Poręba
(Cartusia Kartuzy),
Piotr Przygocki
(Noteć Czarnków),
Wiktor Rachwał
(Cartusia Kartuzy),
Krzysztof Ropski
(Świt Skolwin),
Jakub Ryczkowski
(Unia Solec Kujawski),
Bartosz Sitkowski
(Vineta Wolin),
Radosław Śledzicki
(Vineta Wolin),
Kacper Smoliński
(Pogoń II Szczecin),
Filip Sobiecki
(Cartusia Kartuzy),
Igor Sobieralski
(Zawisza Bydgoszcz),
Korneliusz Sochań
(Zawisza Bydgoszcz),
Damian Staniszewski
(Flota Świnoujście),
Artur Stawikowski
(Gedania Gdańsk),
Jakub Stawski
(Elana Toruń),
Dawid Szala
(Vineta Wolin),
Krystian Szczepaniak
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Gabriel Szygenda
(Flota Świnoujście),
Mateusz Szymański
(Unia Solec Kujawski),
Adam Tandecki
(Cartusia Kartuzy),
Jakub Wajman
(Sokół Kleczew),
Ariel Wawszczyk
(Błękitni Stargard),
Krzysztof Wicki
(GOSRiT Luzino),
Miłosz Wódecki
(Polonia Środa Wielkopolska),
Paweł Woźny
(Unia Solec Kujawski),
Piotr Wujec
(Polonia Środa Wielkopolska),
Kamil Zadka
(Pogoń Nowe Skalmierzyce),
Albert Żerkowski
(Polonia Środa Wielkopolska),
Wojciech Zyska
(Gedania Gdańsk)